10:19:35 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جنگ فرهنگی دشمن برای الگو زدایی از انقلاب اسلامی است
گروه فرهنگی: مهدی چمران، عضو سابق شورای شهر تهران گفت: وقتی استکبار می‌بیند، انقلاب ایران الگو شده است، جنگ فرهنگی راه می‌اندازد تا روسری دختران و زنان را به چوب بیاویزد و مساجد را به آتش بکشد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، مهدی چمران، عضو سابق شورای شهر تهران و برادر شهید […]
جنگ فرهنگی دشمن برای الگو زدایی از انقلاب اسلامی است

گروه فرهنگی: مهدی چمران، عضو سابق شورای شهر تهران گفت: وقتی استکبار می‌بیند، انقلاب ایران الگو شده است، جنگ فرهنگی راه می‌اندازد تا روسری دختران و زنان را به چوب بیاویزد و مساجد را به آتش بکشد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، مهدی چمران، عضو سابق شورای شهر تهران و برادر شهید مصطفی چمران، شامگاه دوشنبه، ۱۶ بهمن ماه در مراسم جشن انقلاب که در مسجد امیرالمومنین شهرک امام خمینی برگزار شد با اشاره به آیات ابتدایی سوره ابراهیم گفت: پیامبر اکرم(ص) در عصر خودشان از جانب خداوند ماموریت داشتند مردم را به سوی نور ببرند و امام خمینی(ره) نیز در عصر حاضر مردم را با انقلابی فراگیر به سوی نور هدایت کردند.

وی ادامه داد: خداوند برای تاریکی‌ها از «ظلمات» که فعل جمع است استفاده کرده ولی واژه نور را مفرد به کار برده زیرا راه مستقیم یکی است ولی ظلمت‌ها در جهان بسیارند، تا زمانی که فقط روشنایی باشد همه به یک سو می‌روند اما وقتی تاریکی بیاید و انسان مجبور به انتخاب شود هر کس راه خودش را می‌رود.

خبر جدید  تشریح جزئیات رشته آواها و نغمات دینی مسابقات قرآن اوقاف

 چمران تشریح کرد: ما در هیچ کجای تاریخ سراغ نداریم که یک روحانی مجتهد با قیام خود، حکومت اسلامی پایه گذاری کند این پایه گذاری یکی از مراحل تحقق جامعه اسلامی است اما هنوز نتوانسته‌ایم اسلام را به طور کامل در جامعه محقق کنیم.

وی با اشاره به آتش سوزی‌های اخیر مساجد توسط گروه معاند موسوم به «ری استارت» افزود: بنده چندین بار سرپرست این گروه را آن موقع که در ایران بود دیده‌ام، مردی بی سواد و جاهل است که برخی جاهل‌تر از خودش را به آتش سوزی مساجد تشویق می‌کند.

خبر جدید  اعلام مراکز برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم در استان مرکزی

چمران تصریح کرد: برخی در ظاهر با انقلاب همراه بودند ولی از نور انقلاب بهره‌ای نبردند. نماز جماعت خود یک مامور شبه نظامی است، انقلاب ما از مساجد شروع شد. روحانیت در جامعه دارای نفوذ است و امام از این نفوذ استفاده کرد و حکومت اسلامی را بنا نهاد.

وی تاکید کرد: امام راحل، انقلاب و خون شهدا آمریکا و دیگر کشور ها را سر میز مذاکره آورد. ایران و تفکر اسلامی ایران بود که آمریکا را از عراق و اسرائیل را از لبنان بیرون راند.

عضو سابق شورای شهر تهران گفت: حزب الله با الگو گیری از انقلاب اسلامی ایران توانست نیروهای متجاوز دشمن را از خاک لبنان بیرون کند. برنده‌ترین سلاح حزب الله و جمهوری اسلامی، شهادت است. مردم غزه نیز با الگو گیری از امام حسین(ع) مقاومت کرده‌اند.

خبر جدید  آئین مذهبی با قدمتی ۳۰۰ ساله در هزاوه

وی افزود: وقتی استکبار می‌بیند، انقلاب ایران الگو شده است، جنگ فرهنگی راه می‌اندازد تا روسری دختران و زنان را به چوب بیاویزد و مساجد را به آتش بکشد.

چمران در پایان اظهار کرد: ما جوانان کوشایی داریم، جوانی که توانستند در مدت کم، غنی سازی اورانیوم را از ۳ درصد به ۲۰ درصد افزایش دهند پس باید دست به زانوی خود بگذاریم و با حمایت از این جوانان در راستای پیشرفت کشور قدم برداریم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد