12:56:16 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جزئیات تغییر ساعات کاری ادارات استان مرکزی‌
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: دستگاه‌های ذی‌ربط در راستای کاهش خسارات قطعی احتمالی برق به واحدهای تولیدی استان مرکزی با برنامه‌ریزی و هماهنگی با شرکت توزیع برق و برق منطقه‌ای باختر بکوشند.
جزئیات تغییر ساعات کاری ادارات استان مرکزی‌

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سعید فرخی ظهر امروز در حاشیه دومین جلسه بررسی راهکارهای پیشنهادی اصلاح الگوی مصرف و مساعدت در ایجاد تمهیدات لازم برای گذر از پیک سال ۹۸ در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری اسن جلسه اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسه مدیریت مصرف برق در ایام پیک سال ۹۸ بود که وظایف تمامی دستگاهها در رابطه با مصرف داخلی در این جلسه مشخص شد.

وی افزود: ممیزی وضعیت دستگاههای اجرایی با همکاری شرکت توزیع نیروی برق از جمله مواردی بود که در این جلسه مقرر شد تا دستگاهها نسبت به آن اقدام کنند.

خبر جدید  اجرای قانون استاندارد اجباری آسانسورها در استان مرکزی تشدید می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی تصریح کرد: تهیه مولدهای لازم به منظور استفاده در زمان اوج مصرف برق از مواردی بود که باید دستگاهها نسبت به پیشبینی این مهم توجه داشته باشند و حداکثر صرفهجویی را در نوع مصرف خود اعمال کنند.

فرخی بیان کرد: در ررابطه با تغییر ساعات کاری دستگاهها هم قرار شد که اوایل خردادماه تصمیمگیری شود و اگر تشخیص داده شود که تغییر لازم است همانند سال گذشته اتمام ساعت کاری با یک ساعت تعجیل انجام میشود.

وی ادامه داد: به منظور مصرف برق واحدهای تولیدی کشاورزی و صنعتی هم دستگاههای متناظر نظیر شرکت شهرکها، صنعت و معدن و جهاد کشاورزی باید با هماهنگی و برنامهریزی دقیق با شرکت توزیع برق و برق منطقهای باختر درراستای کاهش آسیبهای ناشی از قطعی‎های احتمالی تا کمترین حد ممکن حرکت کنند.

خبر جدید  ۱۰ هزار نیازمند تحت پوشش مراکز خیریه استان مرکزی قرار دارند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی عنوان کرد: گرچه در هر صورت آسیبها و خساراتی در اثر قطعی برق به واحدهای تولیدی وارد میشود اما باید تمامک تلاش خود را درراستای به حداقل رساندن این آسیبها به کار بگیریم.

فرخی اضافه کرد: هکمچنین با توجه به قطع احتمالی برق صنوف باید اتاق اصناف هم با همکاری صنعت، معدن و تجارت بررسیهای لازم را داشته باشد تا ارائه خدمات در این بخش مشکل نداشته باشد و با مدیریت زمان و کنترل شرایط بتوان ارائه خدمات مطلوب را داشته باشیم.

خبر جدید  طرح های توسعه به‌نژادی محصولات کشاورزی در استان مرکزی اجرا می‌شود ‌

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد