19:48:47 - سه‌شنبه 28 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جدیدترین جزئیات از پرونده کانال متخلف در استان مرکزی + فیلم
فرمانده انتظامی استان مرکزی جدیدترین جزئیات از پرونده کانال متخلف "کلانتر مرکزی" در استان مرکزی را تشریح کرد.
جدیدترین جزئیات از پرونده کانال متخلف در استان مرکزی + فیلم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سردار کیومرث عزیزی پیش از ظهر امروز با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم استان مرکزیکه"سرهنگ محمود خلجی" معاون اجتماعی و "سرگرد حسین نوروزی" مسئول اطلاعرسانی معاونت اجتماعی فرمانده انتظامی استان مرکزی وی را همراهی میکردند،ضمن بازدید از این خبرگزاری به گفتوگو با خبرنگاران این رسانه پرداخت.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به برنامه محوری خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: خبرگزاری تسنیم از جمله رسانههایی است که دغدغهمند برای حل مشکلات جامعه با طرح و برنامهمحور بهدنبال فعالیت درحوزههای مختلف است که این اقدام جای تقدیر دارد.

خبر جدید  دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی کمبود نیروی انسانی دارد

عزیزی ادامه داد: یکی از ویژگیهای خبرگزاری تسنیم، جوانی و استفاده از نیروهای جوان است و همانطور که مقام معظم رهبری بارها جوان را منشأ حرکت و پویایی جامعه دانسته این رسانه توانسته با استفاده از این ظرفیتها پویا و مؤثر در عرصه اطلاعرسانی حضوری موفق داشته باشد.

وی بیان کرد: نبود خبر دروغ و تکذیب خبرهای تسنیم، بیانگر صداقت و صحت دقیق خبرهای این رسانه بهشمار میرود که امروز به یک منبع خبری موثق و مورد اعتماد برای مسئولان کشور و استان تبدیل شده است.

خبر جدید  ضریب بهره‌مندی استان مرکزی از شبکه آب و فاضلاب روستایی ۸۴ درصد است

روند رسیدگی به پرونده کانال ک.م. در استان مرکزی

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به روند رسیدگی به پرونده کانال ک.م. در استان گفت: ۱۷ ماه از فعالیت کانال ک.م. در استان میگذرد و در این مدت بهسبب وارد کردن تهمت، افترا و هتک حیثیت و تشویش اذهان عمومی، دارای تعدادی شاکی خصوصی است.

سردار کیومرث عزیزی افزود: ادمینهای کانال ک.م. براساس روند پلیس شناسایی شدند، از نظر پلیس تمام مستندات لازم برای مشخص شدن هویت ادمین این کانال جمعآوری و به مراجع قضایی اعلام شده است.

خبر جدید  بیمه رانندگان و سختی کار صنف حمل و نقل در استان مرکزی پیگیری می‌شود

وی تصریح کرد: مراجع قضایی هم بر اساس روال قانونی و اختیارات قانونی در موعد خاص خود به این پرونده رسیدگی میکنند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به ادامه فعالیت کانال کلانتر مرکزی در استان گفت: بهسبب تمام نشدن روند رسیدگی به این پرونده، هنوز قاضی دستوری برای تعطیل کردن این کانال به ادمین آن نداده است.

انتهای پیام/ع*


منبع :: جدیدترین جزئیات از پرونده کانال متخلف در استان مرکزی + فیلم

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد