11:36:38 - یکشنبه 28 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جدیدترین جزئیات از احتکار برنج در استان مرکزی؛ پرونده به تعزیرات ارجاع شد
معاون نظارت، بازررسی و حمایت از مصرف‌کننده صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی با تشریح جدیدترین جزئیات از احتکار برنج در استان مرکزی گفت: پرونده به تعزیرات ارجاع شد.
جدیدترین جزئیات از احتکار برنج در استان مرکزی؛ پرونده به تعزیرات ارجاع شد

محمدجواد قربانیان در گفتوگو با خبرنگار تسنیم دراراک، با اشاره به افزایش قیمت برنج در بازار در روزهای اخیر اظهار داشت: مشکل دیگری که امروز در سطح بازار به وجود آمده بحث افزایش قیمت برنج است که میشود گفت به صورت عمده با زیادهخواهی بازرگانان و کسبه در این حوزه رو به رو هستیم، البته میشود گفت افزایش قیمت ارز هم ممکن است که در بازار غیررسمی روی این موضوع اثرگذار بوده باشد.

خبر جدید  استان مرکزی رتبه سوم تولید گوشت قرمز در کشور را دارد

وی افزود: افزایش قیمت در رابطه با برنج داخلی به هیچ وجه برای ما قبال پذیرش نیست و بازرسهایی را هم به کار گرفتهایم که این موضوع را به صورت جدی بررسی کنند که گزارش آن را به مردم اعلام میکنیم.

معاون نظارت، بازررسی و حمایت از مصرفکننده صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی تصریح کرد: در همین مقطع که یک مقدار افزایش قیمت برنج را به صورت بیرویه در بازار داشتیم، گزارشی از حوزههای مردمی مبنی بر احتکار انواع برنج خارجی دریافت کردیمو بازرسان سازمان به صورت ویژه موضوع را مورد بررسی قرار دادند.

قربانیان بیان کرد: بازرسان سازمان با مراجعه به واحد صنفی که اعلام شده بود برنج را احتکار کرده با انکار احتکار از سوی متصدی واحد صنفی رو به رو شدند که مدعی بودند برنجی در انبار ندارند اما بعد از آن موضوع احتکار به آنها تفهیم شد و انباری که داشتند را مورد بازرسی قرار دادیم.

خبر جدید  نهادهای نظارتی با هرگونه واسطه‌گری در بازار توزیع گوشت استان مرکزی برخورد کنند

وی ادامه داد: در بازرسی انبار مربوطهمشخص شد برنجها را زیر محمولههای دیگر مخفی کردهاند که تشکیل پرونده برای محتکر انجام شد و پروندهای با ارزش ریالی بالغ بر ۶۰۷ میلیون ریال به تعزیرات حکومتی به منظور اعمال قانون ارجاع شد.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مشکلات کارگری استان مرکزی برطرف می‌شود

تبليغات
بانک پاسارگاد