به گزارش برنا از اراک ، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادیدر دیدار با جانباز سرافراز« قاسم دولت آبادی» از جانبازان ۵۵ درصد اراک، افزود: جانبازان هشت سال دفاع مقدس با افتخار از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کردند و این حماسه باید به نسل های جوان جامعه انتقال یابد.

وی ادامه داد: جانبازان سند عزت و جاودانگی ملت ایران هستند که با الگوگیری از نهضت کربلا، سفیران آزادی و ولایتمداری شدند و اکنون به عنوان گنجینه های تمام نشدنی ایثار و از خودگذشتگی می درخشند.

خبر جدید  تمامی سدها و آب بندها استان مرکزی در حالت سرریز هستند

امام جمعه اراک اظهار داشت: رژیم بعثی عراق با حمایت بیش از ۴۰ کشور جهان در شرایطی به ایران اسلامی حمله کرد که کمترین تسلیحات نظامی در کشور موجود بود و قوای نظامی ایران نیز در شرایط نامناسبی قرار داشت.

آیت الله دری نجف آبادی ادامه داد: آحاد ملت ایران اسلامی به خصوص مسئولان بدانند که اگر جانفشانی و فداکاری جانبازان و شهدا نبود عظمت و اقتدار امروز ایران زمین نیز خلق نمی شد بنابراین تکریم و رسیدگی به مشکلات این قشر از جامعه باید در دستور کار مردم و مسئولان قرار گیرد.

خبر جدید  توسعه تحقیقات کشاورزی استان مرکزی

وی ادامه داد: مجاهدت ها و پیروی از ولایت فقیه جانبازان و ایثارگران در طول هشت سال دفاع مقدس باید چراغ راه جوانان و نوجوانان امروز ایران اسلامی قرار گیرد.

جانباز سرافراز «قاسم دولت آبادی» در سال ۱۳۱۶ در اراک متولد و در ۲۸ آذرماه سال ۱۳۶۰ در منطقه عملیاتی شیاکو از ناحیه دست راست به درجه رفیع جانبازی نائل آمده است.

خبر جدید  طرح سه ساله مرمت و بازسازی بازار اراک تهیه شد