12:43:44 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جامعه کارگری در ارتقای امنیت استان مرکزی نقش پر رنگی دارد
اراک – ایرنا – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: ارتقای ۱۰ پله ای امنیت این استان در سال گذشته در کنار دیگر مولفه های اثربخش با تلاش و مجاهدت جامعه کارگری محقق شد.
جامعه کارگری در ارتقای امنیت استان مرکزی نقش پر رنگی دارد

« بهروز اکرمی » روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۹۷۵ هزار نفر از جمعیت یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفری استان مرکزی ارتباط مستقیم با جامعه کارگری داشته و این جامعه بزرگ با پیشگیری از بحران های کارگری، نقش مهمی در ارتقای امنیت استان برعهده دارند.
وی ادامه داد: مدیریت ارشد و مسئولان استان مرکزی سال گذشته تلاش های بسیاری را در زمینه پرداخت حق و حقوق کارگران داشتند تا معیشت قشر تلاشگر کارگر دستخوش تنگنا نشود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی خاطر نشان کرد: حیات دوباره اقتصادی هپکو از جمله مهمترین دستاوردهای حوزه کارگری این استان در راستای حمایت از تولید داخلی و افزایش رونق تولید در سال گذشته بود.
اکرمی، کارگران را سربازان رونق تولید عنوان کرد و گفت: رونق تولید تنها مربوط به عرصه صنعت و اقتصاد نیست بلکه تولید خدمت در دستگاه های مختلف نیز از جمله مولفه های افزایش توسعه اقتصادی در جامعه به شمار می رود.
وی ادامه داد: استان مرکزی به عنوان قطب چهارم صنعت کشور با حجم قابل توجهی از کارگران خدوم نقش موثری در گردش چرخ های اقتصادی و افزایش تولید در کشور داشته و دستگاه های دولتی باید با تسهیل در ارایه خدمت به سرمایه گذاران و تولیدکنندگان زمینه شعار سال توسط رهبر معظم انقلاب را محقق کنند.
استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است و حدود ۷۰ درصد از جمعیت این استان را کارگران و خانواده های آنان تشکیل می دهند.
۱۹۵۵/۳۰۷۵

خبر جدید  جوانی 25 ساله در اراک خودکشی کرد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد