12:52:59 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جاده های شول آباد الیگودرز توسط راهداری مرکزی بازگشایی شد
اراک – ایرنا – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: جاده روستاهای چکان، دهقادی و سایر روستاهای منشعب این جاده ها در منطقه شول آباد الیگودرز توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان بازگشایی شد.
جاده های شول آباد الیگودرز توسط راهداری مرکزی بازگشایی شد

« علی زندی‌فر » روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: جاده روستایی چگان شهرستان الیگودرز توسط عوامل و تجهیزات اعزامی اداره کل راهداری استان مرکزی به استان لرستان امروز به صورت کامل رفع انسداد و بازگشایی شد.
وی ادامه داد: جاده شول‌آباد و روستای چگان در سیل اخیر استان لرستان به صورت کامل تخریب و روستاییان این منطقه را برای تامین مایحتاج خود با مشکل مواجه کرده بود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی خاطر نشان کرد: ۲۰ نفر از عوامل راهداری این استان همراه با ۶دستگاه کمپرسی، یک دستگاه جرثقیل، یک دستگاه کمرشکن، ۲ عدد لودر، یک عدد گریدر و ۲ دستگاه بلدوزر با وقوع سیل در استان لرستان از ۱۶ فروردین ماه برای بازگشایی جاده های شهرستان‌های ازنا و الیگودرز به این منطقه اعزام شده اند.
زندی فر افزود: جاده های روستایی شهرستان ازنا و بخش عمده‌ای از جاده های شهرستان الیگودرز توسط عوامل راهداری استان مرکزی بازگشایی شده است.
۶ هزار و ۴۰۰ کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهار هزار کیلومتر آن را راه های روستایی تشکیل داده است.
روزانه حدود ۴۹۰ هزار وسیله نقلیه از مسیرهای جاده ای استان مرکزی تردد می کنند.
۱۹۵۵/۳۰۷۵

خبر جدید  9 دی تجلی حضور حماسی ملت در برابر دشمنان بود


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد