17:48:29 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت نام ۷۰ واحد صنعتی استان مرکزی در سامانه بهین یاب
موانع و مشکلات رونق تولید در واحدهای صنعتی شهرک صنعتی خیرآباد صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان دولتی و قضایی بررسی شد.
ثبت نام ۷۰ واحد صنعتی استان  مرکزی در سامانه بهین یاب

ثبت نام 70 واحد صنعتی استان  مرکزی در سامانه بهین یاب برای دریافت تسهیلات

به گزارشخبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: متقاضیان در سه بخش سرمایه در گردش، سرمایه ثابت و بازسازی و ‏نوسازی صنایع در سامانه بهین یاب نام نویسی کردند.

حاجی پور افزود: سامانه بهین یاب از ابتدای امسال فعال است و متقاضیان می توانند با مراجعه به این سامانه نوع درخواست و میزان تسهیلات مورد نیاز خود را ثبت کنند.
او گفت: درخواست های متقاضیان در کارگروه استانی مورد ارزیابی قرار گرفته و پس از ابلاغ اعتبارات به بانک های عامل، پرونده ها به بانک ها ارسال می شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در ادامه افزود: براساس تصمیمات جدید، این اختیار به استانها تفویض شده که اگر واحدی بیش از ‏سقف تعیین شده تسهیلات درخواست کرد پس از بررسی در کارگروه، ‏این میزان تسهیلات برای واحد منظور شود.
حاجی پور گفت: متقاضیان می توانند درخواست خود را در سایت بهین یاب به آدرس www.Behinyab.ir ثبت و سپس با مراجعه به بخش اطلاعیه های سایت سازمان نسبت به تکمیل و ارسال پرسشنامه های تکمیلی اقدام کنند.
او افزود: سال گذشته ۱۳ هزار و ۷۷ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به بیش از یک هزار و ۶۰۰ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی پرداخت شد که از مجموع تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی استان مرکزی، هشت هزار و ۵۵ میلیارد ریال از محل منابع داخلی بانک ها و مابقی نیز از محل تسهیلات رونق تولید به متقاضیان پرداخت شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ۱۳ هزار و ۷۷ میلیارد ریال تسهیلات استان مرکزی، چهار هزار و ۲۴۷ میلیارد ریال در بخش سرمایه در گردش صنعت، ۳۱ میلیارد ریال در بخش سرمایه ثابت صنعت و ۱۴۲ میلیارد ریال نیز در بخش بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی پرداخت شده است.
حاجی پورافزود: بیش از نیمی از صنایع استان مرکزی از سال ۹۵ تاکنون موفق به دریافت تسهیلات اقتصادی شده اند که ضمن حفظ اشتغال موجود، میزان قابل توجهی اشتغال جدید ایجاد شد.
بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ واحد صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ در استان مرکزی فعالیت می کنند.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

خبر جدید  روستای سمقاور در آستانه ثبت ملی به سبب فعالیت گسترده در هنر منبت
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد