1:39:42 - پنج‌شنبه 9 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت‌نام هنرمندان استان مرکزی برای نشان ملی مرغوبیت کالا در سال ۹۸
معاون صنایع‌دستی استان مرکزی از آغاز ثبت‌نام هنرمندان صنایع‌دستی این استان برای نشان ملی مرغوبیت کالا در سال ۹۸ خبر داد.
ثبت‌نام هنرمندان استان مرکزی برای نشان ملی مرغوبیت کالا در سال ۹۸

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از سازمان میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری، قاسم کاظمی در خصوصآغاز ثبتنام هنرمندان صنایعدستیاستان مرکزی برای نشان ملی مرغوبیت کالا در سال ۹۸اظهار کرد: ثبت نام اولیه این دوره تا تاریخ ۲۰ خرداد ماه سال ۱۳۹۸ در حوزه معاونت صنايع دستی و هنرهای سنتی و شهرستانها انجام میشود و هنرمندان و تولیدکنندگان باید ظرف مدت دو ماه تقاضانامه مربوطه را مطابق با دستورالعمل تکمیل و آثار هنری و اطلاعات مربوط به آنها را در قالب لوح فشرده توسط شخص هنرمند و يا توليدكننده به معاونت صنایع دستی استان تا قبل از پايان مهلت مقرر تحویل دهند.

خبر جدید  پیش‌بینی تحصیل 16 میلیون دانش‌آموز در مدارس سما در 1404

وی ادامه داد: جلسه اولیه کمیته داوری نشان ملی مرغوبیت و انتخاب آثار برتر صنایع دستی استان با هماهنگی سازمان مرکزی و با حضور نماینده سازمان و کارشناسان مربوطه در محل معاونت صنايع دستیاستان برگزار خواهد شد.

معاون صنایعدستی استان مرکزیافزود: چهار معیار مرغوبیت، اصالت، نوآوری، قابلیت بازاریابی و دو پیش شرط احترام به ارزش‎های محیط در بکارگیری مواد و تکنیکهای تولید و مسئولیت اجتماعی توليدكننده از موارد مهم در قضاوت داوران برایانتخاب بهترين اثر به شمار میروند و هنرمندان دارای نشان ملی مرغوبیت باید برای خلق و تولید آثار هنری خود معیارها و پیش شرط لازم را رعایت بکنند.

خبر جدید  لزوم آموزش‌های مهارتی برای جلوگیری از بیکاری فارغ‌التحصیلان

کاظمی در پایان گفت: متقاضیان میتوانند برای ارائه آثار و تشکیل پرونده نشان مرغوبیت کالا حداکثر تا تاریخ ۲۰ خرداد ماه سال ۱۳۹۸ به معاونت صنايع دستی و هنرهای استان مرکزی مراجعه کنند.

انتهای پیام/۴۱۰۵/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد