18:48:40 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تیم والیبال شهروند اراک به باشگاه شهرداری اراک منتقل می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: تیم والیبال شهروند اراک به باشگاه شهرداری اراک منتقل می‌شود.
تیم والیبال شهروند اراک به باشگاه شهرداری اراک منتقل می‌شود

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بهروز اکرمی ظهر امروز در جلسه پیگیری وضعیت باشگاه شهرداری اراک، تیمهای لیگ برتری هندبال و والیبال شهروند با اشاره به ارسال نامه مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی برای کمک به تیم والیبال شهروند اراک به استاندار مرکزی اظهار داشت: با دستور استاندار مرکزی مقرر شد این موضوع با حضور نماینده شورای شهر، مدیرکل ورزش و جوانان، شهردار اراک و رییس هیات والیبال تعیین تکلیف شود، اعضا موافق با حفظ تیم شهروند اراک هستند.

وی افزود: تیم لیگ برتری والیبال شهروند اراک که متعلق به مردم این شهر است، باید حفظ شود و بر همین اساس شهرداری در اسرع وقت نسبت به معرفی اعضای هیئت مدیره باشگاه اقدام میکنند و پس از استقرار باشگاه، تیم والیبال شهروند به باشگاه شهرداری اراک منتقل میشود.

خبر جدید  انتقاد نماینده مردم ساوه در مجلس از واگذاری غیراصولی پروژه آبرسانی ساوه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: برای بدهیهای قبلی تیم و ادامه فعالیت نیز باشگاه شهرداری ورود خواهد کرد تا با استفاده از توان مالی شهرداری و بنگاههای اقتصادی این مشکل در فصل جدید برطرف شود.

اکرمی ادامه داد: باتوجه به این که مسئولیتهای اجتماعی بنگاههای اقتصادی در تمام دنیا پذیرفته شده است، در تمام دنیا بنگاههای اقتصادی در بحثهای مختلف مانند ورزش، بهداشت و درمان، آموزش و حتی کمکهای عامالمنفعه ورود میکنند، استان مرکزی استانی صنعتی کشور است و مردم توقع دارند که بنگاههای بزرگ اقتصادی در زمینه مسائل اجتماعی مانند ورزش حضوری اثربخش، ضابطهمند و پررنگ داشته باشد و امیدواریم به زودی کارگروهی در این راستا تشکیل و کمک بنگاهها ارائه شود.

خبر جدید  مرکزی| بهسازی راه‌ها به‎ویژه شبکه‌های داخلی استان مرکزی تسریع می‌شود

افزایش رشتههای ورزشی در باشگاه شهرداری اراک

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت حمایت از ورزش در استان گفت: امیدواریم امسال شهرداری اراک با شروع فعالیت باشگاه، دو رشته هندبال و والیبال که در لیگ برتر حاضرند را به خوبی حمایت کند و این مطالبه عمومی به تحقق برسد.

خبر جدید  محموله کمک‌های سپاه استان مرکزی به ‌گلستان و مازندران ارسال شد

عابد حقدادی افزود: شهرداری، شورای شهر و باشگاه بر فعالیت این دو تیم موافق هستند و امیدواریم با این حمایت موفقیت بیشتری کسب کنند، همچنین تصمیم بر این است رشتههایی در حوزه بانوان و آقایان نیز برای راه اندازی در باشگاه ارائه و با اعلام موافقت شورا و شهرداری اراک فعال شوند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد