22:20:58 - یکشنبه 10 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توسعه پیوند روابط عمومی ها با رسانه
نشست خبری اردوهای راهیان نور صبح امروز در سپاه روح الله استان مرکزی برگزار شد.
توسعه پیوند روابط عمومی ها با رسانه

توسعه پیوند روابط عمومی ها با رسانهبه گزارشخبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ آقازاده در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مرکزی در اراک گفت: روابط عمومی ها و رسانه ها دو کفه اطلاع رسانی موثر در ارایه عملکرد دولت هستند که باید از این ظرفیت نهایت بهره گیری صورت گیرد.

وی افزود: مشکلات در حوزه روابط عمومی و رسانه ها زیاد است اما این قشر باید با همه تلاش خود را برای همسویی با جریان توسعه به کار گیرند.

استاندار مرکزی گفت: روابط عمومی ها باید در راستای جریان همسو با اهداف دستگاه مطبوع خود گام های بلندی بردارند و نخستین ایستگاه همراه با این هدف متعالی ارتباط با مطبوعات و رسانه ها است.

خبر جدید  لزوم رعایت استانداردهای بهداشتی و ایمنی در مدارس+ عکس

آقازاده تصریح کرد: مشکلات گرانی کاغذ برای مطبوعات حل شدنی است و برخورد جدی با انحصارکنندگان کاغذ در دستور کار قرار دارد و دولت برای رفع این مشکل رقم های خوبی را در ورود کاغد با ارز دولتی در نظر گرفته است.

وی گفت: روابط عمومی ها در بسیاری مواقع جدی گرفته نشده اند در حالیکه شاغلان این حوزه در هر دستگاه باید از بهترین نیروها و افراد آگاه، مطلع و باهوش انتخاب شوند.

خبر جدید  قطعی برق در استان مرکزی در پی بارش برف

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی نیز در این نشست گفت: ترکیب سازمانی هیات رئیسه روابط عمومی های این استان مطلوب است و به بهترین شکل انتخاب شده است.

اکرمی افزود: روابط عمومی ها آیینه تمام نمایی از ادارات و سازمان ها هستند که عملکرد آن ها می تواند یک سازمان و دستگاه را به درجه بالایی رساند و یا حتی موجب محو آن دستگاه و سازمان شود.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی ها باید فعال و پویا باشند، اضافه کرد: بیشتر روابط عمومی ها دچار روزمرگی شده اند و باید از این حالت خارج شوند و اگر سازمانی نتواند ارتباط خود را با مردم تنظیم کند مشکل از روابط عمومی آن نهاد است.

خبر جدید  در انتظار مسافران نوروزی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با بیان اینکه روابط عمومی امروز باید مدرن باشد، گفت: روابط عمومی ها باید روابط بین مدیریت، کارکنان و جامعه هدف را به بهترین شکل برقرار کنند و وجود روابط عمومی سنتی پاسخگوی زمان حال نیست.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد