19:29:47 - پنج‌شنبه 11 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توجه ویژه به فرهنگ و مهارت‌آموزی دانش‌آموزان سما
معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: اولویت کاری سما توجه ویژه به بحث فرهنگی و مهارت‌آموزی دانش‌آموزان است.
توجه ویژه به فرهنگ و مهارت‌آموزی دانش‌آموزان سما

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اراک، علیرضا منظریتوکلی معاون آموزشهای عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز بهصورت سرزده از مرکز آموزشی و فرهنگی سمای اراک بازدید و علاوه بر برگزاری جلسه و دیدار عمومی با مدیران، کارکنان و اعضای هیئت علمی مجموعه سمابا دانشآموزان و دانشجویان نیز دیدار و گفتگو کرد.

منظری توکلی در این بازدید با قدردانی از مسئولان سما و واحداراکاظهار کرد: مجموعه سما همانند کشتی میماند که همه ما مسافران آن کشتی هستیم که اگر نسبت به خلأایجادشده در کشتی بیتفاوت باشیم در مقابل،برابر مشکلات ایجادشده مصون نخواهیم ماند.

خبر جدید  حاشیه‌نگاری تصویری از راهپیمایی ۲۲ بهمن در فجر چهلم

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی اراک و مرکز سما اراک ازجمله دانشگاهها و مراکزی هستند که مازاد نیروی انسانی دارندو نسبت تعداد کارکنان به دانشجویان بسیار زیاد هست؛ اما با این حال همچنان باید کرامت انسانی کارکنان رعایت شود و ما با همکاری و همیاری همدیگر میتوانیم بر تمام مشکلات موجود فائق آییم، فقط لازمه آن همدلی و وحدت رویه است.

معاون آموزشهای عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه جلسهنظرو پیشنهادهمکاران مجموعه سما را شنیدو به سؤالات همکاران در حوزههای مختلف پاسخ داد.

خبر جدید  دوره آموزشی تشکیلاتی مدیران سما کشور در حرم‌ مطهر رضوی

دومین جلسه منظریتوکلی با اعضای شورای نظارت و هماهنگی سازمان سما در استان مرکزی و مدیران مدارس سما اراک بود که در این جلسه با تأکید و توصیه به توسعه و راهاندازی مدارس سما در استان، گفت: در مدارس سما ضمن اینکه باید در بحث علمی و پژوهشی سرآمد باشیم، اولویت کاریتوجه ویژه به بحث فرهنگی و مهارتآموزی دانشآموزان سمایی است که همواره مقام معظم رهبری تأکید فراوانی بر این دو مقوله دارند.

وی افزود: در مدارس سما برنامه اعلامی و مورد تأکید ما سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است. لازمه کار آن است که ابتدا مدیران مدارس آگاهی کامل از سند تحول بنیادین داشته باشندو به صورت کارگاهی مباحث سند تحول بنیادین را برای معلمان مدارس نیز تشریح کنند.

خبر جدید  تحولات ساختاری فعلاً در واحدهای دانشگاه آزاد اعمال نمی‌شود

در ادامه جلسه مسئولان مراکز سما استان و برخی از مدیران مدارس سما اراک به بیان نظرخود برای بالابردن آموزشهای کیفی در مدارس پرداختند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد