15:53:02 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تمام دنیا پیام وحدت و یکپارچگی ملت ایران را در ۲۲ بهمن خواهند شنید
وزیر صنعت گفت: یکپارچگی و وحدت ملی بزرگترین پیام امسال و هر سال ۲۲ بهمن است. به گزارش برنا از اراک ، محمد شریعتمداری در ادامه سفر یکروزه خود به استان مرکزی پس از ورود به خمین و بازدید از بیت تاریخی امام راحل، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پرچم اسلام توسط امام که احیاگر […]
تمام دنیا پیام وحدت و یکپارچگی ملت ایران را در ۲۲ بهمن خواهند شنید

وزیر صنعت گفت: یکپارچگی و وحدت ملی بزرگترین پیام امسال و هر سال ۲۲ بهمن است.

به گزارش برنا از اراک ، محمد شریعتمداری در ادامه سفر یکروزه خود به استان مرکزی پس از ورود به خمین و بازدید از بیت تاریخی امام راحل، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پرچم اسلام توسط امام که احیاگر اسلام ناب در ایران و جهان بودند مجددا به اهتزاز درآمد و به برکت اقدام ایشان، هم ملتی سربلند شد و هم مجددا نام و آوازه اسلام سراسر دنیا را فرا گرفت.

وی با بیان اینکه ایران و اسلام ناب را به نام امام در جهان می شناسند، افزود: هر چه داریم امروز از برکات وجودی امام و تلاش ها و سختی هایی است که ایشان متحمل شد، ایشان امتی را برای رسیدن به شرایطی که امروز در آن قرار دارد هدایت کرد، به ما آزادی، استقلال و جموری اسلامی را بخشید و امروز باید قدردان او باشیم.

خبر جدید  مؤمن به شفاعت، ظلم نمی‌کند و زیر بار ظلم نمی‌رود

شریعتمداری با بیان اینکه بدون تردید سخن گفتن در خصوص امام راحل بسیار دشوار است، گفت: راهی که ایشان باز کردند راهی است که ادامه دادنش مسئولیت بزرگی است. امام راحل بار مبارزات ۱۰۰ ساله ملت ایران را از صدر مشروطه و ایام طولانی پس از آن بر دوش گرفت و راهی را در پیش گرفت که در این راه خون های عزیزی به خاک ریخته شد و امروز مدیون ایثارگری های راه امام و خون شهدایی که برای ایجاد شرایط امروزین ما بر زمین ریخت، هستیم.

وی افزود: دشمنان در دوران پس از انقلاب اسلامی کمر به نابودی انقلاب نوپای مردم ایران بستند ولی باز هم فرزندان امام در دوران دفاع مقدس وارد صحنه شدند و در مقابل جنگ بی امانی که همه نظام سلطه علیه ایران آغاز کردند، ایستادند و با رهبری امام جنگ را اداره کردند، خون های آنان به زمین ریخت و ما پاسدار حرمت این خون ها هستیم .

خبر جدید  هتک حرمت و برداشت غیرمجاز ازحساب بانکی فراوان ترین جرایم سایبری

شریعتمداری با بیان اینکه در جای جای ایران خون های پاکی به زمین ریخته و مسئولیت ما بسیار سنگین است، اظهار کرد: حفظ میراث بزرگ امام فقط با سخت کوشی و سلامت نفس، دوری از پلیدی های امروز دنیای خاکی، برخورد بی امان با فساد، تلاش برای انجام کار با برنامه ریزی و تعقل و کوشش برای جهاد همراه با بینش و بصیرت ممکن خواهد بود و می تواند کشور را به نتیجه مطلوب برساند. اگر این مسیر را به این شکل طی کنیم راه امام را پیموده ایم و اگر نه به این راه جفا کرده ایم.

خبر جدید  اجرای موفق طرح مهارت آموزی در محیط کار مستلزم اطلاع رسانی گسترده

وی یکپارچگی و وحدت ملی را بزرگترین پیام امسال و هر سال ۲۲ بهمن دانست و با بیان اینکه ملت ایران با هر سلیقه و عقیده ای و هر نحله فکری وقتی به جمهوری اسلامی ایران با همین قواره و ابعاد معتقدند برای اعلام این مهم در روز ۲۲ بهمن در راهپیمایی حاضر می شوند و این اعتقاد را ابراز می کنند، افزود: ملت ایران با حضورشان می گویند که بر آرمان های امام راحل ایستاده اند، این پیام وحدت و یکپارچگی ملت ایران است که در ۲۲ بهمن تمام دنیا آنرا خواهند شنید.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد