17:53:50 - چهارشنبه 24 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تلاش می کنیم حقوق معوقه کارگران فضای سبز شهرداری به‌روز شود
فرماندار ساوه گفت: معوقات کارگران شاغل در سازمان سیما، فضای سبز و منظر شهرداری این شهرستان پرداخت می‌شود. به گزارش ایلنا، محمد بهاروند که به صورت سرزده میان کارگران سازمان سیما، فضای سبز و منظر شهری شهرداری ساوه به‌منظور بررسی مسایل و مشکلات آنها حضور یافته بود، در سخنانی گفت: کارگران این سازمان از قشر […]
تلاش می کنیم حقوق معوقه کارگران فضای سبز شهرداری به‌روز شود

فرماندار ساوه گفت: معوقات کارگران شاغل در سازمان سیما، فضای سبز و منظر شهرداری این شهرستان پرداخت می‌شود.

به گزارش ایلنا، محمد بهاروند که به صورت سرزده میان کارگران سازمان سیما، فضای سبز و منظر شهری شهرداری ساوه به‌منظور بررسی مسایل و مشکلات آنها حضور یافته بود، در سخنانی گفت: کارگران این سازمان از قشر شریف و زحمتکش شهرداری هستند که در حفظ و نگهداری فضای سبز شهری و نظافت آن صادقانه تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به معوقات حقوق چهار ماهه این کارگران و مشکلاتی که با پیمانکار دارند، اظهار کرد: کارگران در پی تعویق در پرداخت حقوق و مزایا از سوی پیمانکار با مشکلات زیاد اقتصادی و معیشتی مواجه شدند.

خبر جدید  اروپا در معرض آزمونی تاریخی

فرماندار ساوه با اشاره به پیگیری این موضوع از طریق شهردار و تاکید بر پرداخت معوقات چندین ماهه کارگران اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته یک‌ماه حقوق معوق کارگران امروز توسط شهرداری پرداخت می‌شود و یک ماه دیگر نیز با تعهدی که پیمانکار داده توسط پیمانکار پرداخت می‌شود.

وی گفت: ظرف چند روز دیگر نیز با درخواستی که از شهرداری شده تلاش خواهیم کرد یک‌ماه حقوق دیگر هم پرداخته شود تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن حقوق معوقه کارگران پرداخت و به روز شود.

خبر جدید  برگزیدگان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در قم تجلیل شدند

بهاروند به مشکل اساسی در تاخیر پرداخت حقوق کارگران اشاره کرد و آن را متوجه پیمانکاران دانست و گفت: باید کوشش کرد ترکیب و سازوکاری فراهم شود تا در جذب پیمانکاران از نیروهای بومی استفاده شود.

وی دسترسی آسان به پیمانکاران را از جمله فواید انتخاب پیمانکار بومی برشمرد و گفت: برخورداری از پشتوانه مالی مناسب از سوی پیمانکار بومی می‌تواند علاوه بر دسترسی آسان اگر به موقع نتوانست به تعهد خود عمل کند از تضمینی که به شهرداری ارائه داده است حقوق کارگران پرداخت شود.

خبر جدید  فیلم/ ارزش علم تفسیر؛ آیت‌الله جوادی‌آملی

بهاروند خواستار انتخاب نماینده‌ای از سوی کارگران و معرفی به فرمانداری شد و گفت: از طریق نماینده معرفی شده ضمن انعکاس خواسته‌های کارگران مسائل و مشکلات آنها را برطرف خواهیم کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد