20:03:00 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تفکر مبتنی بر اقتصاد وابسته به نفت سرکوب‌گر نوآوری است
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی گفت: ماهیت و تفکر مبتنی بر منابع زیرزمینی و اقتصاد وابسته به نفت سرکوب‌گر نوآوری است.
تفکر مبتنی بر اقتصاد وابسته به نفت سرکوب‌گر نوآوری است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اراک، مرتضی قاسمی ظهر امروز در اختتامیه نخستن استارتآپ ویکند سلامت که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک برگزار شد با بیان اینکه نگاه رهبری و جامعه به خلاقیت و نوآوری جوانان است، گفت: ماهیت و تفکر مبتنی بر منابع زیرزمینی و اقتصاد وابسته به نفت سرکوبگر نوآوری است.

وی دربارهاستارتآپ ویکند سلامت، افزود: این رویداد با هدف پرورش ایده و اجرای کار تیمیسه روز متوالی در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

معاونعلوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی اظهار کرد: در این رویداد آموزشی، تجربی اعضای هیئت علمی، دانشجویان و دانشآموزان با نزدیک به ۵۰ ایده گرد هم آمدندوایدههایشان را مطرحو با تشکیل گروه ایدههای خود را اجرا کردند.

خبر جدید  استفاده از تغذیه سالم موجب نشاط و سلامتی خانواده‌ها می‌شود

قاسمی تصریح کرد: پس از غربالگری ایدهها در روز دوم، حدوداً ۱۰۰ نفر در ۱۲ تیم در یک فضای مشترک قرار گرفته و زیر نظارت منتورها، ایدهها را به کسبوکار تبدیل کردند.

وی افزود: در پایان روز سوم تیمها، پروژههای خود را به هیئتی از داوران متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه، مدیران تجاری و نمایندگان پارک علم و فناوری ارائه و پس از داوری سه ایده برتر انتخاب و علاوه بر اهدای جوایز، برای استقرار در پارک معرفی میشوند.

خبر جدید  ثبت‌نام بدون آزمون دانشجو در 69 رشته تحصیلی دانشگاه آزاد اراک

معاونعلوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه باشگاه پژوهشگران جوان نیز حمایت خود را از ۶ ایده برتر اعلام کرد، گفت: آنچه که در استارتآپ مهم است تیمسازی و کار تیمی بوده که اکثرشرکتکنندگان در روز دوم و سوم و زیر نظارت منتورها بهخوبی توانستند رسالت خویش را به انجام برسانند.

قاسمی اظهار کرد: هدف این رویداد در پیاده کردن تفکر تیمی و حرکت برای کار جمعی به جای تفکر انفرادی در پرورش ایدههاست که امیدواریم با این رویداد برای توانمندسازی و ارتقای سطح قابلیتهای فردی و گروهی و ورود ایدهها به مرحله پیش رشد گام مهمی برداشته باشیم.

خبر جدید  حمایت از پایان‌نامه‌های علوم قرآن و حدیث در حوزه حل معضلات کشور

به گزارش آنا، در این رویداد که با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک برگزار شد، تیم یارا موفق به کسب رتبه اول و تیم مدیار و DB به ترتیب رتبههای دوم و سوم استارتآپ ویکند سلامت را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/پ


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد