10:57:19 - سه‌شنبه 18 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه اراک و موزه تاریخ طبیعی اسلوونی منعقد شد
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه اراک و موزه تاریخ طبیعی در کشور اسلوونی در راستای انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و همکاری‌های علمی منعقد شد.
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه اراک و موزه تاریخ طبیعی اسلوونی منعقد شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، تفاهم نامه همکاری بین بوریس کریستوفک، مدیر بخش تحقیقاتی موزه تاریخی طبیعی لیوبلیانا اسلوونی و رئیس دانشگاه اراک منعقد شد. این تفاهم نامه در راستای انجام فعالیتهای تحقیقاتی و همکاریهای علمی بین دانشگاه اراک و موزه تاریخ طبیعی و موسسه تحقیقاتی لیوبلیانا اسلوونی به عنوان تنها موسسه تحقیقاتی تاریخ طبیعی این کشور، امضا شده است.

خبر جدید  تعیین تکلیف اراضی دانشگاه اراک ضروری است

بوریس کریستوفک در حاشیه این مراسم اظهار کرد: مقالههایی که از جمهوری اسلامی ایران در مجلههای معتبر جهانی به چاپ میرسد نشان دهنده جهش علمی این کشور بوده و در آینده شاهد جایگاه علمی بسیار بالای ایران هستیم.
مدیر بخش تحقیقاتی موزه تاریخی طبیعی لیوبلیانا اسلوونی ادامه داد: در گذشته نیز ارتباطها و همکاریهای علمی بین ایران و اسلوونی وجود داشته و امضا این تفاهم نامهها نقش مهمی در افزایش هرچه بیشتر این همکاریها به همراه دارد.
وی گفت: با توجه به تحریم امکان کمک مالی به انجام فعالیتهای پژوهشی در ایران وجود ندارد، ولی آمادگی هرگونه همکاری علمی با این کشور وجود دارد.
کریستوفک افزود: اکنون زمینه پیش نویس تفاهم نامه بین دانشگاه اراک و ماریبوراسلوونی تهیه شده که بر اساس این تفاهم نامه زمینه تبادل استاد، دانشجو و طرحهای تحقیقاتی بین این دانشگاهها فراهم میشود.
منبع :: http://snn.ir

خبر جدید  آقای لاریجانی! مشکلات کشور با تصویب ۲۰ دقیقه‌ای برجام توسط شما حل نشد/ پاسخگوی دانشجویان استان مرکزی باشید
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد