10:57:19 - سه‌شنبه 18 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه اراک و موزه تاریخ طبیعی اسلوونی منعقد شد
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه اراک و موزه تاریخ طبیعی در کشور اسلوونی در راستای انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و همکاری‌های علمی منعقد شد.
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه اراک و موزه تاریخ طبیعی اسلوونی منعقد شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، تفاهم نامه همکاری بین بوریس کریستوفک، مدیر بخش تحقیقاتی موزه تاریخی طبیعی لیوبلیانا اسلوونی و رئیس دانشگاه اراک منعقد شد. این تفاهم نامه در راستای انجام فعالیتهای تحقیقاتی و همکاریهای علمی بین دانشگاه اراک و موزه تاریخ طبیعی و موسسه تحقیقاتی لیوبلیانا اسلوونی به عنوان تنها موسسه تحقیقاتی تاریخ طبیعی این کشور، امضا شده است.

بوریس کریستوفک در حاشیه این مراسم اظهار کرد: مقالههایی که از جمهوری اسلامی ایران در مجلههای معتبر جهانی به چاپ میرسد نشان دهنده جهش علمی این کشور بوده و در آینده شاهد جایگاه علمی بسیار بالای ایران هستیم.
مدیر بخش تحقیقاتی موزه تاریخی طبیعی لیوبلیانا اسلوونی ادامه داد: در گذشته نیز ارتباطها و همکاریهای علمی بین ایران و اسلوونی وجود داشته و امضا این تفاهم نامهها نقش مهمی در افزایش هرچه بیشتر این همکاریها به همراه دارد.
وی گفت: با توجه به تحریم امکان کمک مالی به انجام فعالیتهای پژوهشی در ایران وجود ندارد، ولی آمادگی هرگونه همکاری علمی با این کشور وجود دارد.
کریستوفک افزود: اکنون زمینه پیش نویس تفاهم نامه بین دانشگاه اراک و ماریبوراسلوونی تهیه شده که بر اساس این تفاهم نامه زمینه تبادل استاد، دانشجو و طرحهای تحقیقاتی بین این دانشگاهها فراهم میشود.
منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بسیج دانشجویی آزاد اراک از معاون استاندار برای حضور در جمع مردم کوی صادقیه دعوت کرد

تبليغات
بانک پاسارگاد