18:21:57 - سه‌شنبه 18 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعیین تکلیف اراضی دانشگاه اراک ضروری است
اراک – ایرنا – استاندار مرکزی گفت: دانشگاه اراک از ظرفیت های مهم علمی و پژوهشی و از مراکز آموزش علمی با سابقه است که باید اراضی آن با هدف انجام فعالیت ساخت و ساز جدید تعیین تکلیف و ساماندهی شود.
تعیین تکلیف اراضی دانشگاه اراک ضروری است

به گزارش ایرنا، « سیدعلی آقازاده » روز سه شنبه در نشست بررسی اراضی دانشگاه اراک، افزود: علاوه بر تعیین تکلیف این اراضی باید مشاغل مزاحمی که در مقابل دانشگاه قرار دارند نیز ساماندهی شوند.
استاندار مرکزی گفت: ساخت و ساز در ۹۰ هکتار دانشگاه اراک به اتمام رسیده است و کار مطالعاتی عرصه ۱۰۰ هکتار زمین باقی مانده این دانشگاه نیز به پایان رسیده و با تامین اعتبار عملیات اجرایی آن کلید می خورد.
آقازاده افزود: دانشگاه اراک با جانمایی مناسب، امکانات ساختمانی با کاربری های علمی و فرهنگی و با طراحی خوب توانسته موفقیت های اثربخشی در حوزه علمی استان داشته باشد.
وی اظهار داشت: پیگیری زیادی در سال های اخیر برای تعیین تکلیف زمین این دانشگاه انجام شده که باید با همکاری دستگاه های متولی به نتایج قطعی برسد.
مدیرکل دفتر فنی استانداری مرکزی در این نشست گفت: ۲۸ هکتار اراضی مقابل دانشگاه باید با همکاری شهرداری ساماندهی بشود.
« حمیدرضا نوازنی » افزود: ساخت و ساز در دانشگاه اراک در بخشی از طرح جامع اجرا شده که فاقد سند مالکیت است و این مرکز آموزش عالی برای انجام فعالیت های اجرایی نیازمند سند مالکیت است.
وی اظهار داشت: اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی، گرفتن سند مالکیت را در دستور کار خود قرار دهد.
دانشگاه اراک با ۱۱۵ رشته تحصیلی دارای ۳۰۰ عضو هیات علمی است.
۶۹۹۱/۶۰۱۳/

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  هفت هزار واحد تولیدی در کشور به چرخه تولید بازگشتند
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد