11:44:08 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تسریع امور بهره برداران گام مهم تحقق حقوق شهروندی در بخش کشاورزی است
اراک- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: تسریع امور فعالان و بهره برداران بخش کشاورزی، گام مهم تحقق حقوق شهروندی در این حوزه است.
تسریع امور بهره برداران گام مهم تحقق حقوق شهروندی در بخش کشاورزی است

به گزارش خبرنگار مهر، مجید آنجفی روز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی با رویکرد هم اندیشی صیانت از حقوق شهروندی که با حضور دستیار وزیر جهاد کشاورزی در امور حقوق شهروندی در اراک برگزار شد، اظهار داشت: تکلیفی که در حوزه حقوق شهروندی بر عهده سازمان جهاد کشاورزی گذاشته شده است بر این مبنا قرار دارد که چنانچه مجموعه‌ای داشته باشیم که وظایف و تکالیفش را در قبال تولیدکنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی به درستی انجام دهد و خدمات سریع و دقیق به بهره برداران ارائه کند به بهترین شکل حقوق شهروندان در این حوزه رعایت شده است.

خبر جدید  حمایت‌ مادی و معنوی از اقشار محروم بیش از پیش مد نظر قرار گیرد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی افزود: شهروندان و مخاطبان ما در سازمان جهاد کشاورزی تولیدکنندگان بخش کشاورزی هستند و عموماً این قشر، بخشی عمده از جامعه را تشکیل می‌دهند.

آنجفی خاطرنشان کرد: بر همین اساس و اعتقاد، تلاش بر این است که این چنین ساختاری که بالا ذکر شد در سازمان جهاد کشاورزی چه از طریق شایسته‌سالاری و چه استفاده بهینه از نیروی موجود و چه از لحاظ اصلاح فرآیند و ساختار سازمانی ایجاد شود.

خبر جدید  اجرای ۳ پروژه بزرگ اصلاح نژاد دام در استان مرکزی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی بیان داشت: البته در همین راستا نیز به دنبال راه اندازی میز خدمت الکترونیک در سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی هستیم، تا از طریق میز خدمت الکترونیک خدمات مطلوب‌تر در راستای تحقق منشور حقوق شهروندی و صیانت از آن در این مجموعه، گام‌های مؤثر برداشته شود.

کد خبر ۴۵۹۹۸۲۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  کشت گلخانه‌ای در مجتمع گل وگیاه خمین با توجه به نبود آب متوقف شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد