20:35:41 - شنبه 1 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ترویج مطالعه وظیفه‌ای فرا‌دستگاهی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: ترویج مطالعه وظیفه‌ای فرادستگاهی است که همه بخش‌های جامعه باید برای ارتقای آن تلاش کنند.
ترویج مطالعه وظیفه‌ای فرا‌دستگاهی است

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از اداره کل کتابخانههای عمومی استان مرکزی، حجتالاسلام عباس دانشیدر دیدار باسرپرست اداره کل کتابخانههای عمومی استان مرکزی گفت: حوزه کتاب و ترویج مطالعه وظیفه فرادستگاهی است که همه بخشهای جامعه باید برای ارتقای آن تلاش کنند و فرهنگ مطالعه و توسعه کتابخوانی باید در تراز نظام اسلامی شکل گیرد.

وی افزود: مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکزی از همکاری همه جانبه و فزاینده با کتابخانههای عمومی استان استقبال میکند.

خبر جدید  تبیین و اشاعه فرهنگ مهدوی تکلیف مهم ما در عصر انتظار ظهور است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه افزایش سرانه کتاب و کتابخوانی و گسترش فرهنگ مطالعه باید دغدغه همه دستگاههای اجرایی باشد، افزود:اداره کل ارشاد بیشترین همکاری را با کتابخانههای عمومی استان مرکزیداشته و مدافع منافع این نهاد فرهنگی است.

دانشی با بیان اینکه کتابهای مرجع باید در اختیار پژوهشگران قرار گیرد، اظهار کرد: یک دوره از دایرهالمعارفها باید در کتابخانههای عمومی موجود باشد.

خبر جدید  آماده‌سازی دانشجویان سما برای ورود به بازار کار

وی افزود: یکی از برنامههای اصلی این اداره کل این است که از درخواستهای مرتبط با حوزه کتاب و کتابخوانی حمایت کند.

در ادامه این دیدار مجید رستگاری سرپرست اداره کل کتابخانههای عمومی استان مرکزی با تشکر از همراهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: درخواست ما این است که در بحث تملک داراییها، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و متناظر با آن ادارات شهرستانی فرهنگ و ارشاد اسلامی از کتابخانههای عمومی در جلسات کمیته برنامهریزی حمایت کنند.

خبر جدید  همگامی مردم با انقلاب اسلامی همواره افزایش یافته است

به گزارش آنا، به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی ۶۲ جلد کتاب از تالیفات حضرت امام خمینی(ره) را به کتابخانههای عمومی استان مرکزی اهدا کرد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: ترویج مطالعه وظیفه‌ای فرا‌دستگاهی است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد