18:28:34 - شنبه 6 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ترمیم ۶۵ محور تخریب شده ناشی از سیل در استان مرکزی
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: تا کنون ۶۵  مورد ترمیم محورهای تخریب شده از سیل، ۱۷ مورد ترمیم ترمیم ناشی از رانش، احداث پنج مورد راه دسترسی موقت، یک هزار و ۵۵۰ متر مکعب هم اجرای خاک‌ریزی برای تغییر مسیر سیل داشته‌ایم.
ترمیم ۶۵ محور تخریب شده ناشی از سیل در استان مرکزی

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، علی زندیفر بعد از ظهر امروز در پانزدهمین جلسه شورای مدیریت بحران استان مرکزی با اشاره به اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جادهای استان مرکزی در ارائه خدمات به سیلزدگان اظهار داشت: در مدت بارندگیها ۴۰ دستگاه را از سپاه، راه و شهرسازی و بنیاد استان کمک گرفتهایم، تا کنون ۶۵ مورد ترمیم محورهای تخریب شده از سیل را داشتهایم.

وی افزود: همچنین ۱۷ مورد ترمیم ترمیم ناشی از رانش، احداث پنج مورد راه دسترسی موقت، یک هزار و ۵۵۰ متر مکعب هم اجرای خاکریزی برای تغییر مسیر سیل داشتهایم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان مرکزی تصریح کرد: هم اکنون چهار محور استان مسدود بوده که در حال برطرف کردن آن هستیم، تا کنون ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار وسیله نقلیه در استان تردد داشته که شاهد رشد هفت درصدی آن در مقایسه با مدت مشابه هستیم.

خبر جدید  طرح‌ شناسایی استعداد دانش‌آموزان در مدارس استان مرکزی اجرایی می‌شود

زندیفر بیان کرد: در این ایام ۶۸ دستگاه ماشین راهیان نور در محورهای استان خراب شده که ناوگان جایگزین آن را در کمترین زمان ممکن تهیه و ارسال شد، در چند روز آخر تعطیلات مشکلاتی در زمینه ترافیک داشتیم که باهمکاری دستگاههای ذیربط برطرف شد.

وی عنوان کرد: در جلسه شورای مدیریت بحران استان لرستان قرار شد هر یک از شهرستانهای این استان را به یک اداره کل در کشور برای ترمیم و بازگشایی راهها بسپارند که محور ازنا_الیگودرز به استان مرکزی و همکاری استان همدان سپرده شده است.

خبر جدید  دومین نمایشگاه بزرگ گل‌های لاله در اراک برگزار می‌شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان مرکزی خاطرنشان کرد: هشت محور در شهرستان ازنا انسداد داشت که تا ساعت ۱۳ امروز ۶ محور آن باز و مابقی هم تا غروب بار میشود، یک مورد هم به پل شناور احتیاج دارد.

زندیفر ادامه داد: محور الیگودرز-شولآباد به سپید دشت ۳۵۰ کیلومتر که در این مسیر ۱۳۷ روستا وجود دارد که راه و مسیر دسترسی به ۱۰۰ روستا به صورت کامل از بین رفته، همچنین هشت کیلومتر اول این مسیر دارای برف با ارتفاع سه تا هشت متری است که در ابتدای امر باید برفروبی انجام شود و ریزشهای صورت گرفته مدیریت شود تا بتوان اصلاح مسیر انجام گیرد.

خبر جدید  حراست باید فضای اعتماد را در مجموعه‌های کاری ایجاد کند

لزوم تهیه اقلام مورد نیاز بانوان سیلزده

مدیرکل امور بانوان استانداری مرکزی هم در این جلسه با اشاره به لزوم ارائه خدمت و کمک به استانهای لرستان و خوزستان گفت: باتوجه به دریافت درخواست کمک از دفتر امور بانوان و خانواده استانداری لرستان و خوزستان بیشتر اقلام مورد نیاز آنها برای بانوان در سه زمینه است.

زهرا فرجی افزود: گروه نخست لوازم بهداشتی مختصبانوان، پوشاک و شیرخشک بچه، گروه دوم گروه درمانی در زمینه زنان و کودکان و گروه سوم هم در زمینه مددکاری و مشاوره و اقلام سرگرمی برای کودکان است.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد