2:45:38 - یکشنبه 28 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تامین اجتماعی در استان مرکزی ۱۲۰میلیارد تومان به مستمری بگیران خود پرداخت می‌کند
استاندارمرکزی گفت: تامین اجتماعی در استان ۱۲۰میلیارد تومان به مستمری بگیران خود پرداخت می‌کند.
تامین اجتماعی در استان مرکزی ۱۲۰میلیارد تومان به مستمری بگیران خود پرداخت می‌کند

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده عصر امروز در نشست صمیمی با جامعه کارگری استان مرکزی با اشاره به زحمات و تلاشهای جامعه کارگری اظهار داشت: اگر استان امروز کارنامه قابل قبولی را از عملکرد واحدهای صنعتی و تولیدی دارد به سبب تلاش قشر کارگری، کارفرمایان و مدیران ولحدهای تولیدی است.

وی افزود: هماکنون در جنگ اقتصادی هستیم ، در جنگ نظامی دشمن حمله کرده و بهدنبال تصرف خاک و سرزمین است اما در جنگ اقتصادی دشمن به مراکز اقتصادی برای فلج کردن نظام و در نهایت براندازی آن حکومت حمله میکند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در یک سال گذشته ارزش پول کشور پایین آمده، دشمن به دنبال کاهش ارزش پول ملی، رشد اقتصادی و تولید ملی است، در این میان کسی مقصر نیست، در این جنگ اقتصادی بیشترین فشار به اقشار پایین جامعه بهویژه قشر کارگری وارد میشود.

آقازاده بیان کرد: جنگ اقتصادی بین دو دولت نیست بلکه بین دولت حمله کننده و مردم دولت دیگر است، هدف این جنگ اقتصادی مردم کشور ما هستند تا از نظام ناامید شوند، دشمن نتوانست از مسیر جنگ نظامی اهداف خود را بهپیش ببرد برهمیت اساس جنگ اقتصادی را درپیش گرفت، تمام تلاش حاکمیت ایران این است که در یک سال گذشته که یک فرد نااهل فشارهای زیادی به کشور و مردم وارد کرده راهی برای رسیدن به اهداف خود پیدا کند.

خبر جدید  اراک| یازدهمین دوره لیگ برتر هاکی ایران در استان مرکزی برگزار می‌شود

وی عنوان کرد: استان مرکزی در سال گذشته یکی از استانهایی بوده که بیشترین راهاندازی واحدهای تعطیل را داشته است، این افتخار به سبب همکاری و وحدت مردم، کارگران و تولیدکنندگان استان بوده است، در این شرایط حداقل میتوانیم از ریزش نیروی کارگری در واحدهای تولیدی استان جلوگیری کنیم.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: تشکلهای کارگری پل ارتباطی بین کارفرما و دستگاههای حکومتی و دولتی است، دشمن ما خیلی توان ندارد، با ادامه این روند میتوانیم از شرایط کنونی عبور کنیم، در خود آمریکا هم از رئیس جنهور آمریکا ایراد میگیرند، شاید ترامپ سعی دارد با فشار ایران را بر سر میز مذاکره بنشاند تا بتواند بازار ایران را بردست بگیرد.

خبر جدید  ۹۰۰ پروژه کوچک و بزرگ توسط بسیج سازندگی در استان مرکزی اجرا شد

آقازاده ادامه داد: دشمن نگاه به واقعیتها ندارد و سعی میکند تا به اهداف خود برسد، در این تحریمها خود آمریکاییها و اروپاییها خسارت زیادی دیدند، در طول یک سال گذشته ۴۰۰ میلیارد دلار از منابع عربستان به یغما رفته است، این جنگ اقتصادی طولانی نیست.

وی افزود: با تمام تحریمها و شرایط بد، سال گذشته یک میلیارد دلار صادرات غیرنفتی از استان داشتهایم، هیچکس نمیتواند بگویید که تحریم به ما آسیب نمیرساند، قطعا هماکنون کارگران امروز از سربازانی که در جبههها جانبازی میکنند ارزش کمتری ندارند، کارگران سربازان خط مقدم این جنگ اقتصادی هستند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی هماکنون هفت هزار میلیارد تومان یعنی دو برابر یارانهنقدی کل کشور به مستمری بگیران خود حقوق میدهد، این درحالی است که ۲۰۰ هزار میلیارد تومان از دولت و دستگاههای دولتی طلبکار است.

خبر جدید  اعتبارات در نظر گرفته شده برای طرح جامع کاهش آلودگی هوای اراک محقق نشد

آقازاده بیان کرد: تامین اجتماعی در استان ۱۲۰میلیارد تومان به مستمری بگیران خود پرداخت میکند، همبستگی سبب میشود با کمترین خسارت از این جنگ اقتصادی عبور کنیم، در این جنگ روسیاهی برای کسانی باقی میماند که صدها میلیارد علیه ملت ایران هزینه کردند اما به جایی نرسیدند و نمیرسند، دیگر کشورها هم در این جنگ ضرر کردنند.

وی عنوان کرد: چین بیش از ۴۰۰ میلیارد دلار با آمریکا مراوده تجاری دارد قطعا خود را معطل ۳۰ میلیارد دلار مراوده با ایران نمیکند، راه دور زدن تحریمها وجود دارد، همان گونه که شاهد بودیم بانک مرکزی با ترفندهایی توانسته قیمت ارزش را تا حدودی یکسان نگهدارد.

استاندار مرکزی اضافه کرد: از اعتبارات خود برای برطرف کردن مشکلات واحدهای صنعتی استفاده میکنیم، موارد و دغدغههای قشر کارگری را در کارگروههای مختلف استان مطرح و بررسی میکنیم.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد