11:15:54 - پنج‌شنبه 9 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تازه‌ترین جزئیات پرونده دختر ربوده شده مهاجران؛ ۵ نفر دستگیر شدند
فرمانده انتظامی استان مرکزی تازه‌ترین جزئیات پرونده «باران شیخی» دختر ربوده شده مهاجران را تشریح کرد و گفت: در این راستا ۴ نفر دستگیر شدند.
تازه‌ترین جزئیات پرونده دختر ربوده شده مهاجران؛ ۵ نفر دستگیر شدند

بهگزارش خرگزاری تسنیم از اراک،سردار کیومرث عزیزی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمام تلاش پلیس و دستگاه قضایی این بود که باران را سالم و بدون باج دادن به آغوش خانواده برگرداند، تیم اعزامی ۶ نفره پلیس به مدت ۲۳ شبانهروز پای کار بودندو ما نیز در ۲۴ ساعت حداقل ۵ بار از تیم گزارش گرفته، تحلیل و برای روز بعد برنامهریزی میکردیم.

وی افزود: از ابتدای اتفاق افتادن این قضیه، پلیس با کسب اطلاعات تیمهای کارشناسی از افراد خبره را به استان سیتان و بلوچستان اعزام کرد، همکاری پلیس سیستان و بلوچستان، اداره اطلاعات و همدلی مردم سبب اعمال مدیریت خوب پلیس شد.

خبر جدید  دادستان کل کشور: دستگاه قضا بدون هیچ‌گونه اغماضی با مفسدان مبارزه می‌کند

فرمانده انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: پلیس همزمان چند راهبرد را برای رهاسازی باران داشت که نخستین راهبرد استفاده از اقدامات اطلاعاتی و شگردهای ویژه پلیسی بدون کمترین خسارت جانی به طرفین بود تا این باند آدمربایی را دستگیر کنیم، راهبرد دیگر استفاده از اطلاعات ریشسفیدان و آدمهای ذینفوذ منطقه بود که سبب حذف حلقههای افراد آدمربایان شد و زمانی که به آدمربای اصلی رسیدیم توانسته بودیم ۵ نفر را دستگیر کنیم.

عزیزی با اشاره به دستگیری ۵ نفر آدمربا عنوان کرد: این آدمربایان در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند و باران نیز سالم به آغوش خانواده بازگشت.

خبر جدید  ‌انتقاد آیت‌الله ‌دری‌نجف‌آبادی از روند نادرست واگذاری صنایع در استان مرکزی

وی خاطرنشان کرد: توصیه میکنم همه شهروندان مراقب فرزندان خود باشند و دقت داشته باشند افرادی را که فعالیت غیرقانونی دارند از مراودات خود حذف کنند تا دچار چنین مشکلاتی نشوند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان کرد: تعدادی از آدمربایان به سبب ارتکاب به جرایم بیشتر و مهمتر از این جرمدر اختیار دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان قرار گرفته ولی بعد اتمام کارهای تحقیقاتی در آنجا به استان مرکزی تحویل داده میشوند.

خبر جدید  مرکزی| هدف از برگزاری یادواره شهدا تبیین سیره شهدا برای آحاد مردم است

عزیزی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که این عملیات چندمین کارگروه ویژه پلیس در سال جدید بوده گفت: عموما پلیس کیسهای ویژهای را دنبال کرده از جمله آنها دستگیری ارازل،اوباش و قاچاقچیان مواد مخدری بوده که ۵ کیلو هروئین در شب گذشته به همراه داشتند.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد