11:33:25 - شنبه 9 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تأسیس موزه ورزش استان مرکزی در دستور کار قرار گیرد
اراک- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی در کنار فعالیت‌های ورزش قهرمانی و همگانی، مکانی را به عنوان موزه ورزش استان مرکزی راه اندازی کند.
تأسیس موزه ورزش استان مرکزی در دستور کار قرار گیرد

سید مهدی مقدسی در گفت و گو با خبرنگار مهر، در حاشیه بازید از تأسیسات و فضای ورزش مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک، اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی موزه ورزشی را برای همه هیأت‌های ورزشی با هدف جمع آوری اطلاعات ورزشکاران، مربیان و افرادی که به نحوی در تحولات ورزش استان نقش داشتند تأسیس کند و بخشی نیز به عکس‌های مدال‌ها و احکام قهرمانان اختصاص داده شود.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس افزود: این باعث می‌شود نونهالان، نوجوانان و جوانان از پیشینه و رشته‌های ورزشی استان مرکزی و قهرمانانی که برای ورزش این استان زحمت کشیدند و افتخار آفرین بوده‌اند و همچنین شهدای ورزشکار آگاه شوند.

خبر جدید  وزارت بهداشت وعده تامین بودجه بیمارستان زنان و زایمان اراک را عملی کند

مقدسی خاطرنشان کرد: دغدغه ورزشی ورزشکاران، ورزش دوستان اراک و استان، دغدغه نمایندگان آنان هم هست و به دنبال آن هستیم که استان مرکزی در حوزه ورزش از منابع مالی بیشتری برخوردار شود.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس بیان داشت: در موضوع حمایت صنایع از ورزش استان و تیم‌هایی که در لیگ‌ها حضور دارند، مذاکرات مفصل صورت گرفته است و بایستی صنایع تعهداتی را که در قبال مردم و ورزشکاران دارند، به نحو احسن عملی کنند.

خبر جدید  تصویب ۲مصوبه حامی تولید در هیات امنای صندوق توسعه ملی

وی ادامه داد: از شورای شهر اراک هم انتظار داریم که در حوزه ورزش فعال‌تر مسائل را پیگیری کند و استاندار هم بر جلب حمایت صنایع از ورزش تاکید داشته است. ضروری است که صنایع استان همانند دیگر استان‌های کشور در زمینه ورزش سرمایه گذاری کند، چون در این زمینه اعتبارات دولتی کفایت نمی‌کند.

خبر جدید  ۱۱۷هزار تن گندم به صورت تضمینی از کشاورزان استان مرکزی خریداری شد

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس تصریح کرد: با توجه به اینکه به زودی وزیر ورزش و جوانان به استان می‌آید، این بازدید صورت گرفت تا با اطلاعات کامل و مشخص برای توسعه ورزش استان و حل مشکلات موجود، با وزیر مذاکره شود.

کد خبر ۴۵۶۲۶۱۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد