3:34:53 - سه‌شنبه 19 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تأسیس رشته‌های بین‌رشته‌ای اولویت نخست دانشگاه آزاد اسلامی نراق
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق گفت: تأسیس رشته‌های بین‌رشته‌ای در اولویت‌ برنامه‌های سال ۹۸ این واحد دانشگاهی است.
تأسیس رشته‌های بین‌رشته‌ای اولویت نخست دانشگاه آزاد اسلامی نراق

محمدحسینپوریانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در نراق درباره رفتار انسانها مقابل تغییر اظهار کرد: انسانها مقابل تغییر به چهار دسته تقسیم میشوند، دسته نخست کسانی هستند که تغییر را میسازند و این افراد همان کارآفرینان هستند و دسته دوم تغییر را پیشبینی میکنند و این افراد همان مدیران هستند و دسته سوم با تغییر، تغییر میکنند که اینها طبقه متوسط هستند و دسته چهارم مقابل تغییرات مقاومت میکنند که این دسته افراد جاهل و نادان هستندو تلاش در سیاستها و برنامهریزیها این است که جزء دسته نخست و دوم باشیم.

وی افزود: تأسیس رشتههای بینرشتهای از اولویتهای برنامههای سال آینده ماست و رشته مدیریت هم ظرفیت این را دارد که بحث مقطع دکتری آن پیگیری شود.

خبر جدید  برگزیدگان جشنواره استانی تولید محتوای الکترونیکی معرفی شدند

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق به بیان فعالیتهای حوزه پژوهش در سال ۹۷ پرداخت و گفت: ساماندهی حوزه پژوهش و جابهجایی و انتقال فیزیکی و ساختمانی حوزه پژوهش انجام شد و باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان کار خود را از سر گرفت و سال جاری۱۴۰ نفر عضو باشگاه شدهاند و در امور پایاننامهها امسال از ۲۳۷ پایاننامه دفاع شده است.

پوریانی افزود: تأسیس شورای سیاستگذاری سایت دانشگاه و راهاندازی مرکز رشد و مشارکت و پیگیری در برگزاری کرسیهای ترویجی با حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی، ساماندهی و رسیدگی به امور و مسائل دانشجویان دکتری به لحاظ شکلی و ساختاری از جمله امور پایاننامه و تصویب پروپوزال، مدیریت جلسات دفاع و پیشدفاع و تکریم متقابل دانشجویان، استادان و کارکنان از جمله اقدامات و سیاستهای راهبردی حوزه معاونت آموزش و پژوهشی در سال ۹۷ بود.

خبر جدید  کرسی‌های آزاداندیشی رونق می‌گیرد/ حمایت از دانشجویان کم‌بضاعت

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق ادامه داد: هدفگذاری مشخص درباره حوزه تحصیلات تکمیلی و مشمولان، برگزاری کارگاه آموزشی در زمینه اتوماسیون اداری برای افزایش کارایی کارکنان، اجرای سیاستها برای ارتقا و ترفیع اعضای هیئت علمی به دانشیاری و اهتمام و توجه به ادامه تحصیل اعضای هیئت علمی در مقطع دکتری، توجه به بخشنامهها، قوانین و مقررات و ساماندهی آزمایشگاههای پراتیک، بیوشیمی، میکروبیولوژی و آناتومی از دیگر اقدامات سال ۹۷ بوده است.

وی خاطرنشان کرد: برقراری توازن در راهنما و داوری پایاننامهها توسط استادان و گروههای مختلف علمی، برگزاری جلسات مستمر دو هفته یکبار با حوزه پژوهش و آموزش بهصورت جداگانه و برگزاری جلسات فصلی و سه ماه یکبار بهصورت مشترک برای حل مسائل و مشکلات و بررسی راهکارها با حضور علیرضا انتظاری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق از جمله این فعالیتها به شمار میآید.

خبر جدید  ایجاد مشاغل زودبازده مهم‌ترین برنامه‌ کمیته امداد امام خمینی

پوریانی بیان کرد: در جشنواره هفته پژوهش، اختراع بینالمللی پتنت از این واحد دانشگاهی توسط یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراقموفق به کسب جایزه شد و در سال ۹۷ تدوین کتاب نسبت به سالهای گذشته بیشتر بود؛ اما درباره تألیف مقالاتISI و مقالات علمی-پژوهشی و علمی-ترویجی انتظار میرود که سال آینده توسعه بیشتری پیدا کند و سیاستها برای تقویت و تشویق تولید علم باشد.

انتهای پیام/۴۰۶۲/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد