۱۸:۲۳:۱۰ - یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیش از ۵ میلیون تردد در جاده‌های استان مرکزی به ثبت رسید
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: بیش از ۵ میلیون تردد در جاده‌های استان مرکزی به ثبت رسید.
بیش از ۵ میلیون تردد در جاده‌های استان مرکزی به ثبت رسید

علی زندیفر در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به آخرین وضعیت تردد جادهای در استان مرکزی اظهار داشت: براساس آمار موجود، ۵میلیون و ۵۸۵ هزار و ۹۸۶ تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی و جادههای سطح استان مرکزی به ثبت رسیده است.

وی افزود: این درحالی است که تردد وسایل نقلیه در جادههای استان از شروع طرح خدمات سفرهای نوروزی تا به امروز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش یافته و استان مرکزی با تردد این میزان وسیله نقلیه رتبه دوازدهم را دارد.

زندیفر تصریح کرد: در این مدت بیش از ۹۶۴ هزار دستگاه وسیله نقلیه در مسیر جادههای استان از این استان خارج و بیش از ۹۰۹ هزار دستگاه سویله نقلیه نیز وارد محورها و محدوده سرزمینی استان مرکزی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی با اشاره به میزان سرعت و ترددها گفت: میانگین سرعت تردد وسایل نقلیه در این مدت در جاده های استان مرکزی ۸۵ کیلومتر بر ساعت و سرعت غیر مجاز ۹ درصد بوده درحالی که آزاد راه ساوه – تهران در این مدت بیشترین میزان تردد وسایل نقلیه را داشته و متوسط سرعت در این آزاد راه ۱۰۴ کیلومتر بر ساعت بوده است.

وی بیان کرد: بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار دستگاه وسیله نقلیه سنگین در این مدت در جاده های استان مرکزی تردد داشته که تردد این وسایل نقلیه ۲۱ درصد تردد ها را در جاده های استان به خود اختصاص داده که البته جاده اراک – سلفچگان با تردد بیش از ۱۲۰ هزار دستگاه وسیله نقلیه سنگین بیشترین تردد این وسایل را در استان داشته است.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد