11:24:25 - شنبه 11 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیش از ۳۴ هزار حلقه لاستیک در استان مرکزی توزیع شد
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: برای توزیع لاستیک هیچ مشکلی نداریم و حتی بسیاری از نمایندگی‌های توزیع، لاستیک مازاد دارند.
بیش از ۳۴ هزار حلقه لاستیک در استان مرکزی توزیع شد

جعفر اصغری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به وضعیت تامین لاستیک در استان مرکزی اظهار داشت: درباره توزیع لاستیک، متناسب با دستور وزارت صنعت کارگروهیتشکیل دادیم وخوشبختانه از سهمیههایی که به صورت ماهانه به استان اختصاص یافته بود،۳۴ هزار و ۱۵۷ حلقه لاستیک را در استان توزیع کردیم.

معاون امور تجارت و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی خاطرنشان کرد: علاوه بر اینکه در حال حاضربرای توزیع لاستیک هیچ مشکلی نداریم حتی بسیاری از نمایندگیهای توزیع لاستیک مازاد دارند.

خبر جدید  مراسم گرامیداشت "آیت‌الله هاشمی شاهرودی" در استان مرکزی برگزار می‌شود

وی افزود: حدود ۳۸ واحد فعال توزیع لاستیک در استان داریم که بخشی از محل واردات و بخشی از محل تولیدات داخل، کار توزیع لاستیک را انجام میدهند.

اصغری همچنین با اشاره به سامانه کارا اظهار داشت: حدود ۹۵۰ واحد ثبت نام به سیستم کارا را در سال گذشته داشتیم که از این تعداد ۳۵۵ واحد توسط کمیته مربوطه تاییدشده است.

وی افزود: به دنبال ثبت نام این واحدها در سامانه کارا به ۱۴۰ واحد تسهیلات پرداخت شده که ۴۳۶ نفر اشتغالزایی را به همراه داشته است.

معاون امور تجارت و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی تصریح کرد: در حوزه فراگیر هم که در سیستم کارا تعریف شده و عمدتا در بخش صنعت و معدن اتفاق افتاده در حدود ۳۴۹ واحد ثبت نامی را در سال گذشته داشتهایم.

خبر جدید  مرکزی| ساوه میزبان اجلاسیه استانی شهدای کارگری استان مرکزی می‌شود

اصغری بیان کرد: ۱۰۱ واحد توسط کمیته تایید پرونده متقاضیان، تایید شده و سه واحد هم پرداختی داشتهایم که ۱۶ نفر اشتغال را به همراه داشته است.

وی ادامه داد: در مجموع حدود ۴۵۲ نفر متقاضی را در سال ۹۷ به کمک کمیته به بانک یا اداره کار و درنهایت بانک ارجاع دادهایم، درحال حاضر هم سیستم کارا درحال رصد و بررسی پروندههای ارجاعی است.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به طرح‌های کسب و کارهای خرد و کوچک پرداخت شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد