8:49:25 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیشترین عامل طلاق‌ زوجین چیست؟
مدیرکل فرهنگی، رسانه و فن‎آوری نوین سازمان تبلیغات اسلامی گفت: ۵۴ درصد عامل طلاق مسائل جنسی است نه مسائل اقتصادی و شبکه اجتماعی؛ در کشور ما انقلاب جنسیتی اتفاق افتاده است. به گزارش خبرگزاري بسيج استان مركزي، حجت‌الاسلام احمد، مدیرکل فرهنگی، رسانه و فن‎آوری نوین سازمان تبلیغات اسلامی صحت‎قول اظهار کرد: طبق نظر جامعه‎‎شناسان اتفاقاتی […]
بیشترین عامل طلاق‌ زوجین چیست؟

مدیرکل فرهنگی، رسانه و فن‎آوری نوین سازمان تبلیغات اسلامی گفت: ۵۴ درصد عامل طلاق مسائل جنسی است نه مسائل اقتصادی و شبکه اجتماعی؛ در کشور ما انقلاب جنسیتی اتفاق افتاده است.

به گزارش خبرگزاري بسيج استان مركزي، حجت‌الاسلام احمد، مدیرکل فرهنگی، رسانه و فن‎آوری نوین سازمان تبلیغات اسلامی صحت‎قول اظهار کرد: طبق نظر جامعه‎‎شناسان اتفاقاتی نظیر تغییر، رفورم و انقلاب داریم، با تغییر فقط یک شخص عوض می‎شود، با رفروم یک حزب تغییر می‎کند و با انقلاب همه شاکله عوض می‎شود، در کشور ما انقلاب جنسیتی اتفاق افتاده است.

وی تصریح کرد: امروز غذاهای فست‎فودی برای بچه‎ای که در زمان بلوغ است، سهم مهلک محسوب می‎شود، میانگین قد خانم‎ها کم شده است چون بلوغ‎شان زودرس است، بلوغ که اتفاق بیفتد قد توقف پیدا می‎شود.

خبر جدید  از بهارستانی‌ها در تدارک استیضاح ربیعی و آخوندی تا بازگشت به پول نقد!

مدیرکل فرهنگی، رسانه و فن‎آوری نوین سازمان تبلیغات اسلامی افزود: اگر در این فضا می‎خواهیم موفق شویم باید بدانیم درد مردم چیست، باید حرف‎های مردم را بشنویم، باید فضای این ادبیات تغییر کند، برای گفتن خبر بد هیچ وقت دیر نیست مردم نمی‎ترسند و راه خودشان را می‎روند اگر نفهمیم دردشان چیست مجبور می‎شویم در آینده هزینه دهیم.

صحت‎قول با بیان اینکه جامعه به فضای مجازی اعتیاد پیدا کرده است، گفت: اگر کسی وارد این فضا شود به هیچ وجه آن را ترک نخواهد کرد، کسی که از فضای مجازی وارد شبکه‎های اجتماعی شود قطعا تغییر رفتار خواهد داد.

وی با تصریح اینکه فضای مجازی به شدت در حال تغییر و تحول است، ابراز کرد: اصلا فرصت اینکه بخواهیم در مقابل فضای مجازی ایستادگی کنیم را نداریم.

خبر جدید  کارهایی که کودک باید تا قبل 12 سالگی انجام دهد

مدیرکل فرهنگی، رسانه و فن‎آوری نوین سازمان تبلیغات اسلامی گفت: فاصله ما با دنیا ۱۷ روز است، ما در این مدت مرگ بر آمریکا می‎گوییم گوشی اپل در ۱۷ روز تولید می‎شود و در کشور ما مورد استفاده قرار می‎گیرد، جریانی که در کشور اتفاق می‎افتد بی‎سابقه است.

صحت‎قول ابراز کرد: هرکسی در فضای مجازی است معتقد است قدرت مقابله هیچ کشوری را ندارد، اکنون ماهواره شخصی و فردی ساختند و با این ابزار به جنگ انقلاب اسلامی آمده‎اند، نظر رهبر معظم انقلاب هراس از فضا مجازی نیست بلکه ایشان معتقد هستند که باید از آن فضا استفاده درست کرد.

خبر جدید  کی‌روش در دو راهی جوان‌گرایی و تجربه!/توافق مردانه!

وی با بیان اینکه قدرت رویارویی با تکنولوژی مجازی را نداریم، گفت: ما قدرت کنترل داریم گرچه نمی‎توانیم با آن مقابله کنیم، اتفاقاتی که برای ما ایجاد می‎کنند این است که آنها توانسته‎اند فضا را مدیریت کنند اما نتوانستیم آن را مدیریت کنیم.

مدیرکل فرهنگی، رسانه و فن‎آوری نوین سازمان تبلیغات اسلامی افزود: در کل دنیا ۲۷ هکر وجود دارد که هفت هکر ایرانی هستند، باید فضای مجازی را شناخت.

صحت‎قول با بیان اینکه فضای مجازی همه چیز را تحت تاثیر قرار داده است، گفت: ما باید بدانیم آینده انقلاب اسلامی، روحانیت، دین، کشور و ملیت ما تحت تسلط قدرت رسانه‎ای قرار گرفته داشت.

منبع:mashreghnews 

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد