به گزارش برنا از اراک ، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادیدر جمع کارکنان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی، افزود: شجره طیبه انقلاب اسلامی ایران با فداکاری و جانفشانی جوانان غیرتمند و معتقد به آرمان های امام راحل آبیاری شده است و نتیجه آن قدرت مطلق در منطقه است.

وی ادامه داد: حفظ دستاوردها و آرمان های نظام اسلامی در گام دوم انقلاب نیازمند جانفشانی و ایثار آحاد جامعه ایران اسلامی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه اراک بیان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نقشه راه کامل است که باید عملیاتی شود و در این راستا باید از تمام ظرفیت های اقتصادی، فرهنگی، مذهبی، اجتماعی، سیاسی و بین المللی بهره گرفته شود.

خبر جدید  صدور سند 12 هزار هکتار از اراضی ملی استان

آیت الله دری نجف آبادی اظهار داشت: ملت ایران از آغاز نهضت انقلاب اسلامی پشتیبان و حامی امام راحل، خون مقدس شهدا و مقام معظم رهبری بوده اند و با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال یکبار دیگر این عشق و علاقه خود را به نظام اسلامی فریاد زدند.

وی اضافه کرد: دشمنان نظام اسلامی گمان می کنند که این ملت از ادامه مسیر انقلاب اسلامی ناامید شده است، در صورتی که این ملت برای حفظ انقلاب اسلامی بیش از ۲۴۰ هزار شهید در دفاع مقدس و ۱۷ هزار شهید ترور تقدیم کرده اند و همچنان جوانان این مرز بوم در مرزهای کشور برای حفظ خاک و ناموس این مرز و بوم جانفشانی می کنند.

خبر جدید  انقلاب اسلامی در عمر 40 ساله موفق و عزتمند بوده است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: شهدا، ایثارگران و جانبازان کشور با مجاهدت و از خودگذشتگی مسیر حقانیت و مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را پیمودند.

آیت الله دری نجف آبادی اظهار داشت: خانواده ایثارگران و شهدا با دستان خود فرزندان رشید خود را به جبهه های نبرد حق علیه باطل فرستادند و امروز نه تنها هیچ خواسته ای از مسئولان ندارند بلکه با کمال تواضع و فروتنی در تمامی صحنه ها آماده خدمت هستند.

خبر جدید  یادواره شهدای گمنام زاویه+ عکس

وی بیان کرد: مجاهدت در راستای آبادانی ایران اسلامی امتداد مسیر شهدای گرانسنگ است که باید بیش از پیش در جامعه مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه اراک گفت: حذف هزینه های غیر ضروری، پرهیز از اسراف و نهادینه ساختن فرهنگ قناعت نیز از مهمترین عوامل توسعه اقتصادی کشور است که باید ابتدا از دستگاه های اجرایی آغاز و به لایه های مختلف جامعه بسط داده شود.