12:08:31 - یکشنبه 28 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بودجه اراک حقیرانه پیش‌بینی می شود/ بودجه شهرداری اراک برابر حقوق یک ماه پرسنل شهرداری تهران است
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: برای ایجاد درآمد در شهرداری می بایستی در روابط شهروندان با شهرداری تسهیل ایجاد شود پول های خود را به سمت شهرداری بیاورند، در پیش بینی بودجه ۹۷ می بایستی دیون و بدهی های شهرداری لحاظ شود. به گزارش ایلنا از اراک مرتضی سورانه عضو شورای اسلامی […]
بودجه اراک حقیرانه پیش‌بینی می شود/  بودجه شهرداری اراک برابر حقوق یک ماه پرسنل شهرداری تهران است

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: برای ایجاد درآمد در شهرداری می بایستی در روابط شهروندان با شهرداری تسهیل ایجاد شود پول های خود را به سمت شهرداری بیاورند، در پیش بینی بودجه ۹۷ می بایستی دیون و بدهی های شهرداری لحاظ شود.

به گزارش ایلنا از اراک مرتضی سورانه عضو شورای اسلامی کلانشهر اراک  گفت: در مورد بودجه ابتدا باید مطالعه شود و سپس راجع به بودجه اظهار نظر کنیم اما آنچه از حاشیه و افراد مطلع به گوش می رسد در همین بودجه ای که محافطه کارانه پیش بینی شده برای سال‌جاری چند عامل را نباید فراموش کنیم.

خبر جدید  افزایش تولید شیر و گوشت با روش های اصلاح نژادی+فیلم

وی افزود : در بودجه سال ۹۶ را شورایی بسته که سال آخر فعالیتش بوده است که با علم به این موضوع بودجه ۹۶ ممکن است غیر مسئولانه پیش بینی شده باشد.همچنین  در سال ۹۶ با توجه به رکود در ساخت و ساز ساختمان و سیاست‌های غلطی که در شهرداری حاکم بوده که هنوز هم استمرار دارد که طی آن با مردم رفتار صحیحی نشده و مردم انگیزه‌ای برای اخذ پروانه ساخت ندارند که این امر موجب کاهش درآمد شهرداری شده که می بایستی اصلاح شود.

خبر جدید  جنایت بدون مکافات؟

وی افزود: همانطور که در تدوین و پیش بینی بودجه ۹۷ نگاه هزینه ای داریم می بایستی از سوی دیگر به درآمد ها هم توجه داشته باشیم، اگر می‌خواهیم رشد کنیم باید قدم‌های بلند‌تری برداریم.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر گفت: بودجه ۵۰۰ میلیاردی شهرداری اراک برابر با حقوق یک ماه پرسنل شهرداری تهران است که مشخص می کند بودجه ناچیزی برای اراک پیش بینی می شود ، اراک را با کلانشهر هایی همچون اصفهان و تهران مقایسه می کنیم اما به این توجه نداریم که بودجه اراک را حقیرانه پیش بینی می کنیم.

خبر جدید  مرکزی ظرفیت تبدیل به قطب برگزاری مسابقات بین المللی ورزشی را دارد

 سورانه افزود: برای ایجاد درآمد در شهرداری می بایستی در روابط شهروندان با شهرداری تسهیل ایجاد شود تا شهروندان انگیزه مراوده با شهرداری را داشته باشند و پول های خود را به سمت شهرداری بیاورند.

وی در پایان گفت: در پیش بینی بودجه ۹۷ می بایستی دیون و بدهی های شهرداری لحاظ شود.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد