9:11:33 - یکشنبه 28 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به بودجه نگاه جسورانه‌تری داشته باشیم/کاهش ۳۰ درصدی بودجه شهری اراک
سعید نادری عضو شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: بودجه باید دارای جهت جهت گیری و راهبردهای کلی باشد که تقاضا داریم شهردار اراک تصریح کنند در تدوین این بودجه چه جهت گیری هایی لحاظ شده است و این بودجه قرار است چه اهدافی را برای ما تامین کند؟  به گزارش ایلنا از اراک،سعید نادری گفت: […]
به بودجه نگاه جسورانه‌تری داشته باشیم/کاهش ۳۰ درصدی بودجه شهری اراک

سعید نادری عضو شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: بودجه باید دارای جهت جهت گیری و راهبردهای کلی باشد که تقاضا داریم شهردار اراک تصریح کنند در تدوین این بودجه چه جهت گیری هایی لحاظ شده است و این بودجه قرار است چه اهدافی را برای ما تامین کند؟

 به گزارش ایلنا از اراک،سعید نادری گفت: معمولا نظام بودجه‌ریزی به این صورت است که سند بودجه که همان برنامه های سالانه هستند بر مبنای  یک برنامه راهبردی یا  بلند مدت  تدوین میشوند و اهدافی را که در آن برنامه راهبردی دیده شده را سال به سال به جلو میبرند که این موضوع  در تهیه و تدوین بودجه شهرداری اراک اتفاق نیفتاده است .

خبر جدید  برنامه‌های سیمای شبکه آفتاب در پانزدهمین روز اسفند ماه ۹۶

 وی افزود: بودجه باید دارای جهت‌گیری و راهبردهای کلی باشد که تقاضا داریم آقای تاجران شهردار اراک تصریح کنند در تدوین این بودجه چه جهت گیری‌هایی لحاظ شده است و این بودجه قرار است چه اهدافی را برای ما تامین کند.

 نادری افزود: بودجه ۶۵۰ میلیاردی سال جاری به ۴۶۰ میلیارد برای سال ۹۷  کاهش پیدا کرده است  با توجه به اینکه در سال ۹۷ با کاهش ۳۰ درصدی نسبت به سال جاری  در پیش بینی بودجه مواجه هستیم  این کاهش باید توجیه منطقی داشته باشد.

خبر جدید  حوادث جاده ای در محورهای ساوه ۳ مصدوم برجای گذاشت

عضو شورای شهر گفت: اینکه برای خود توجیه  کنیم بودجه را طوری ببندیم که قابل تحقق باشد قابل قبول نیست و تقاضا دارم جسورانه تر به بودجه نگاه شود.

وی در پایان گفت: با توجه به وضعیت بازار مسکن احتمال دارد در سال آینده با افزایش درآمد در این حوزه روبرو شویم، که لازم است در تدوین بودجه پیش بینی شود اگر این افزایش درآمد رخ دهد چه برنامه ای برای درآمدهای کسب شده خواهیم داشت.

خبر جدید  لزوم استفاده از ظرفیت‌های قرآنی اراک/ از برنامه‌ریزی جهت حضور مردم تا تغییر در سبک برگزاری مسابقات

نکته آخر هم اینکه با توجه به عزم شورا و شهردار برای اجرای پروژه ۵۸ متری جایگاه این موضوع در بودجه سال آینده کجاست ؟

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد