18:23:41 - شنبه 23 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهار ۹۸| تردد در جاده‌های استان مرکزی ۱۷ درصد افزایش یافت
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: تردد در جاده‌های استان مرکزی ۱۷ درصد افزایش یافت.
بهار ۹۸| تردد در جاده‌های استان مرکزی ۱۷ درصد افزایش یافت

علیزندیفر در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به آخرین وضعیت تردد در جادههای استان مرکزی اظهار داشت: از آغاز طرح نوروزی تا به امروز بیش از ۵ میلیون و ۱۳۱ هزارنقلیه در محورهای مواصلاتی استان مرکزی تردد داشته که در مقایسه با سال گذشته شاهد رشد ۱۷ درصدی تردد در جادههای استان بودهایم.

وی افزود: با توجه به آمار تردد در جادههای استان مرکزی و مقایسه با سایر جادههای کشور در استانهای دیگر، رتبه دوازدهم تردد وسایل نقلیه در جادهها را در اختیار دارد.

خبر جدید  انتقاد نماینده مردم ساوه در مجلس از واگذاری غیراصولی پروژه آبرسانی ساوه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان مرکزی تصریح کرد: براساس آمار به دست آمده از مرکز نظارت و پایش میانگین سرعت در جاده های استان در این مدت معادل ۸۵ کیلومتر بر ساعت است که براین اساس سرعت غیر مجاز وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان در این مدت معادل ۹ درصد بوده است.

زندیفر اضافه کرد: این درحالی است که در این مدت زمانی بیش از ۷۹۲ هزار وسیله نقلیه به این استان ورود کرده و در همین مدت زمانی بیش از ۴۸۶ هزار وسیله نقلیه نیز از این استان خارح شدهاند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان مرکزیادامه داد: براساس آمار به دست آمده از وضعیت جادهای استان مرکزی محور مواصلاتی اراک – سلفچگان پر تردد ترین جاده استان مرکزی در این مدت بوده که مسافران نوروزی از آن استفاده کردهاند.

خبر جدید  "نزاع" جرم شایع در استان مرکزی است

زندیفر افزود: بیشترین سرعت در محورهای مواصلاتی در این ایام مربوط به آزادراه ساوه- تهران بوده که با میانگین سرعت ۱۰۲ کیلومتر برساعت را به ثبت رساندهاند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد