18:24:58 - جمعه 22 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهار ۹۸| بازدید از اماکن تاریخی استان مرکزی برای خبرنگاران رایگان شد
براساس هدیه نوروزی استاندار مرکزی به خبرنگاران، بازدید از اماکن تاریخی استان برای خبرنگاران سراسر کشور رایگان شد.
بهار ۹۸| بازدید از اماکن تاریخی استان مرکزی برای خبرنگاران رایگان شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک،استان مرکزیبه عنوان پایتخت صنعتی ایران واز جمله استانهای نخبه پرور کشور است به طوری کهتعداد مفاخر کشور بیش از ۴۵۰۰ نفر هستند که یک چهارم یعنی معادل ۱۰۰ نفر از مفاخر کشورمربوط به استان مرکزی است.

این امر نشانگر اهمیت خطه این استان در فرهیخته پروری است که از این رو به این استان لقب بهشت مفاخر، سرزمین آفتاب و پایتخت مفاخر و مشاهیر را دادهاند.

این درحالی است که این استان به سبب قدمت دارای زیرساختهای بالای گردشگری از گردشگری روستایی روستاهای جامعه هدف تا گردشگری مذهبی و نیز ابنیه ماندگار تاریخی با قدمتهای بالا است.

خبر جدید  کمیته امداد استان مرکزی برای به‌کارگیری مددجویان به کارفرما تسهیلات می‌دهد

همزمان با فرارسیدن عید نوروز براساس دستور "سیدعلی آقازاده" استاندار مرکزی بازدید و دیدن اماکن باستانی و تاریخی استان مرکزی که اماکن دولتی استان مرکزی هستند ویژه خبرنگاران در سراسر کشور که به این استان سفر کرده و استان مرکزی را مقصد گردشگری قرار دادهاند رایگان اعلام شد.

استاندار مرکزی با تایید این خبر و اهداف صدور چنین پیامی اظهار داشت: به منظورتکریم خبرنگاران سراسر کشور و خانوادههای این قشر فرهیخته جامعه و در راستای ترویج و گسترش گردشگری، این هدیه را از طرف استان مرکزی به خبرنگاران تقدیم میکنیم.

آقازاده بیان کرد: امیدواریم این اقدام ضمن اینکه سبب ایجاد بستری رفاهی برای خبرنگاران به عنوان نماینده افکار عمومی در نوروز است، بتوان با استفاده از ظرفیت این قشر موثر بتوانیم بیش از گذشته جاذبههای گردشگری استان را به عموم مردم معرفی کنیم.

روابط عمومی استانداری مرکزی پیگیر هماهنگیها است

مدیرکل روابط عمومی استاندار مرکزی نیز با اشاره به دستور استاندار مرکزی اظهار داشت: استانداری مرکزی توجه ویژه به ارتباط موثر با اصحاب رسانه و فراهم آوردن بسترهای تسهیلگر فعالیت جامعه رسانه دارد که در راستای معرفی بهتر استان مرکزی به خبرنگاران سراسر کشور و فراهم ساختن بستر ارائه خدمات رایگان به خبرنگاران دستور استفاده و بازدید رایگان از اماکن تاریخی استان مرکزی از سوی استاندار مرکزی صادر شد.

خبر جدید  کنگره ملی شهدای استان مرکزی ۱۰ مهرماه در اراک برگزار می‌شود

خزائیپور عنوان کرد: از خبرنگاران و اصحاب رسانه درخواست داریم به منظور هماهنگی و جلوگیری از هرگونه بیبرنامگی احتمالی در راستای ایجاد ساعاتی خوش برای خبرنگاران، جهت بازدید رایگان مراتب رابا روابط عمومی استانداری هماهنگ کنند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اراک| اعتبارات طرح‌های ملی استان مرکزی نسبت به دیگر استان‌ها پایین‌تر است

تبليغات
بانک پاسارگاد