14:49:19 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بنیان‌گذار انقلاب اسلامی آوازه اسلام ناب را به گوش جهانیان رساند
به گزارش خبرنگار مهر، محمد شریعتمداری که روز پنجشنبه و در هشتمین روز از دهه فجر به استان مرکزی سفر کرده، در جریان حضور در شهرستان خمین و بیت تاریخی بنیان گذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره)، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امام خمینی(ره) احیاگر اسلام ناب در کشور ما و در تمام جهان بوده و پرچم اسلام […]
بنیان‌گذار انقلاب اسلامی آوازه اسلام ناب را به گوش جهانیان رساند

به گزارش خبرنگار مهر، محمد شریعتمداری که روز پنجشنبه و در هشتمین روز از دهه فجر به استان مرکزی سفر کرده، در جریان حضور در شهرستان خمین و بیت تاریخی بنیان گذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره)، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امام خمینی(ره) احیاگر اسلام ناب در کشور ما و در تمام جهان بوده و پرچم اسلام مجددا به دست این بزرگ مرد  تاریخ برافراشته شد که پیرو آن آوازه اسلام یک بار دیگر در دنیا پیچید.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده اند انقلاب ما به نام امام خمینی(ره) مزین شده و این مسئله مشهود است که ایران و اسلام ناب به نام این رهبر بزرگوار شناخته شده و همه ما بایستی به روح پر فتوح امام راحل درود بفرستیم زیرا همه دارایی ما از کرم وجود مبارک امام راحل و سختی هایی است که وی متحمل شده است.

شریعتمداری بیان کرد: امام راحل با تحمل سختی های فراوان امتی را به سمت و سوی ولایت هدایت کرد و استقلال، آزادی و عزتی که امروز از آن برخوردار هستیم را به ما بخشید که صیانت از آن وظیفه همه ما است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان ساخت: بزرگان در وصف امام خمینی(ره) درمانده اند و ادامه دادن راهی که امام گشوده بسیار مسئولیت بزرگی است و در این راه بار مسئولیت مبارزات صدساله مشروطه تا ایام پس از انقلاب با در نظر داشتن خون هایی که بر زمین ریخته شده بر دوش ما قرار دارد و موظف هستیم که راه امام را ادامه دهیم.

وی گفت: خون شهدا در راستای ایجاد شرایط امروز کشور ریخته شده و پس از پیروزی انقلاب نیز کمر همت بر دفاع از کشور بستند، همه ما باید پاسدار خون شهیدان و ادامه دهنده راه امام راحل باشیم.

شریعتمداری ادامه داد: انقلاب به همت این فرزندان ایران پیروز شد، همچنین در جنگ بی امانی که همه سران سلطه علیه انقلاب نوپای کشورمان ایستاده بودند فرزندان امام به میدان آمدند و جنگ را به مدت هشت سال اداره کردند.

خبر جدید  طمع خرید باعث کمبود اجناس در فروشگاهها

وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: جای جای ایران اسلامی آغشته به خون شهدای بلند مرتبه است و مسئولیت حفظ این میراث بزرگ امام امروز بر عهده ما قرار دارد که صیانت از آن تنها با همت و سخت کوشی ممکن می شود.

وی افزود: حفظ میراث امام با سلامت نفس و دوری از پلیدی ها، برخورد بی امان با فساد و برنامه ریزی همراه با تعقل، کوشش و بینش ممکن می شود، حرکت در این مسیر به معنای وفای به عهد و غیر از این به معنای جفا به راه انقلاب است.

شریعتمداری اضافه کرد: یکپارچگی و وحدت ملی بزرگترین پیام ملی هر ساله ٢٢ بهمن است و ملت ایران با هر عقیده و تفکری به جمهوری اسلامی ایران با همین ویژگی ها معتقدند و برای اعلام جهانی آن نیز ٢٢ بهمن در صحنه حضور می یابند.

خبر جدید  امام علی علیه السلام شهید شبهای قدر + فیلم

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد