3:46:55 - جمعه 26 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بستر مناسب دانشگاه‌ها برای تحول مفاد بیانیه گام دوم انقلاب
فرمانده سپاه پاسداران شهرستان ساوه گفت:‌ مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب جوانان خطاب قرار داده از این رو دانشگاه‌ بستر مناسبی برای تحول این بیانیه است.
بستر مناسب دانشگاه‌ها برای تحول مفاد بیانیه گام دوم انقلاب

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا در ساوه، حجتالله دستجانی ظهر امروز در مراسم معرفی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ساوه اظهار کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب جوانان را محور قرار داده است از این رو دانشگاهها بستری مناسب برای تحول در این بیانیه محسوب میشوند؛ بنابراین کار در دانشگاه عنایت ویژهای را میطلبد یکی از مسائلی که در دانشگاه باید مورد توجه قرار گیرد پایاننامههای دانشجویی است.

خبر جدید  شرايط ناشی از بارش‌های اخير در استان مركزی به‌خوبی مديريت شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نیز گفت: امروز وظیفه بسیج سنگینتر از همیشه است شاید یک روز بسیج با همت والا جبهههای جنگ را پر میکردند و مدافع مرزها و کشور بودند؛ اما امروز هم وظایف دیروز بر عهده بسیج بوده و هم در عرصههای فرهنگی به لطف الهی حرف اول را میزند.

خبر جدید  سهمیه استان مرکزی در سوادآموزی بیش از 100 درصد محقق شده است

جواد نیکوکار اظهار کرد: مقوله مطالبهگری از منویات مقام معظم رهبری است و از طریق دانشجویان بسیجی به بهترین شکل ممکن انجام میشود. بسیج دانشجویی به مباحث پژوهشی وارد شده است.

وی افزود: با قدردانی از تلاش صادق مرادی برای ایشان آرزوی موفقیت در رسالت آتی که بر عهده خواهند گرفت دارم و آرزوی موفقیت برای آرش اکبریاری در مسئولیت حساسی که بر عهده گرفتند میکنیم.

خبر جدید  مسئولان محلی نباید درگیر توزیع یارانه‌ها شوند

به گزارش آنا، در این مراسم آرش اکبریاری بهعنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ساوه معرفی شد.

انتهای پیام/۴۱۲۲/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد