11:32:02 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بزرگترین نیروگاه برق خاورمیانه در ساوه احداث می‌شود
گروه استان‌ها ــ نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بزرگترین نیروگاه برق خاورمیانه در ساوه احداث می‌شود گفت: ساخت بیمارستان جایگزین بیمارستان شهید مدرس ساوه نیازمند ۹۰۰میلیارد ریال اعتبار است.
بزرگترین نیروگاه برق خاورمیانه در ساوه احداث می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، محمدرضا منصوری شامگاه یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه ساوه و زرندیه با اشاره به طرح انتقال آب ساوه از سد کوچری اظهار داشت: برنامهریزی کردیم امسال ۴۰ کیلومتر لولهگذاری خط انتقال آب سهم ساوه از سد کوچری با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیارد ریال انجام شود.

وی افزود: تلاش میکنیم اعتبار لازم در زمان مقررشده تخصیص یابد زیرا با اجرای این طرح جمعیت ۲۵۰هزار نفری ساوه و ۲۷ روستای مستقر در مسیر طرح انتقال آب از این نعمت برخوردار میشوند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهرستان ساوه بهدلیل صنعتی بودن شرایط مهاجرتپذیری را دارد که درصورت ادامه این روند پیشبینی میشود که جمعیت این شهرستان طی سالهای نهچندان دور از مرز ۵۰۰ هزار نفر عبور کند، بنابراین تأمین آب و زیرساختهای لازم از نیازهای ضروری بهحساب میآید.

خبر جدید  بهار ۹۸| محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های استان مرکزی اعلام شد

منصوری بیان کرد: افتتاح بیمارستان امام رضا(ع) و کلنگزنی فاز دوم در این مرکز درمانی در زرندیه از پروژههای درمانی این شهرستان است که با حضور وزیر بهداشت انجام خواهد شد، همچنین کلنگزنی بیمارستان جدید بیمارستان شهید مدرس ساوه نیز از دیگر برنامههای وزیر بهداشت در ساوه است.

وی ادامه داد: در این راستا کار اجرایی برای افزایش تخت بستری از ۱۶۰ تختخواب به ۲۵۰ تختخواب با اختصاص ردیف مستقل اعتباری عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

خبر جدید  رئیس قوه قضائیه: اصناف در عرصه‌های مختلف با حضور خود از نظام پشتیبانی کرده‌اند

نماینده مردم ساوه و زرندیه خاطرنشان کرد: برای بهرهبرداری از بیمارستان آموزشی درمانی جایگزین بیمارستان شهید مدرس ساوه بالغ بر ۹۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که در ردیف اعتباری امسال ۵۰ میلیارد ریال تخصیص داده و ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات وام در نظر گرفته شده است.

وی افزود: همچنین درخصوص راهآهن شهرستان، پس از اتصال استانهای غربی کشور بهسمت کربلا خواهد رفت.

منصوری ابراز کرد: همچنین افتتاح کنارگذر ساوه در نیمه نخست امسال، بهسازی راههای مواصلاتی ساوه و زرندیه، ساماندهی محور مواصلاتی بیات در بخش نوبران و تعریض کامل محور ساوه و به زرندیه از جمله طرحهای پیشبینیشده در سال ۹۸ است.

خبر جدید  بیت امام(ره) ‌در خمین گلباران می‌شود‌

وی عنوان کرد: همچنین اجرای پروژه بزرگترین نیروگاه برق خاورمیانه در ساوه با تولید ۳هزار مگاوات نیز پیشبینی شده که ۳ برابر ظرفیت بزرگترین نیروگاه فعلی در کشور است و در زمینی بهوسعت ۴هزار هکتار در شهرستان ساوه در ملک شخصی و با سرمایهگذاری ۶٫۵ میلیارد دلار بخش خصوصی و بدون دریافت وام در منطقه طراز ناهید ساوه اجرایی میشود.

انتهای پیام/ت*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد