3:22:41 - جمعه 10 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری کارگاه مراقبت از زخم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق
دوره آموزشی کارگاه مراقبت از زخم با حضور ۴۰ نفر در سالن شهید مطهری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق برگزار شد.
برگزاری کارگاه مراقبت از زخم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نراق، به همت گروه پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق دوره آموزشی کارگاه مراقبت از زخم با حضور ۴۰ نفر در سالن شهید مطهری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق برگزار شد.

مدیر گروه پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق در گفتگو با آنا درباره نحوه برگزاری کارگاه آموزشی مراقبت از زخم بیان کرد: کارگاه آموزشی مراقبت از زخم در دو روز به مدت ۱۲ ساعت و با حضور ۳۰ نفر از دانشجویان واحد و ۱۰ نفر از پرسنل بیمارستانهای دلیجان و خمین در واحد نراق برگزار شد.

رؤیا بخشی افزود: موضوع کارگاه مراقبت از زخم، فیزیولوژی پوست، فیزیولوژی ترمیم، انواع زخمها، سوختگیها، زخمهای عروقی، فشاری، زخم پای دیابتی، انواع پانسمانها از جمله پانسمان نوین برای زخمهای متفاوت بود که با نمایش اسلاید، فیلم و سخنرانی آموزشها و مهارتهای لازم با ارائه و سخنرانی محمد صادقی کارشناس ارشد پرستاری و درمانگر زخم به انجام رسید.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق خاطرنشان کرد: با مذاکارتی که با مرتضی قاسمی سرپرست معاونت علوم پزشکی واحد اراک انجام شد، مقرر شد که گواهینامه معتبر از سوی دانشگاه علوم پزشکی واحد اراک برای شرکتکنندگان این دوره آموزشی صادر شود.

انتهای پیام/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  حال و هوای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در ماه مبارک رمضان

تبليغات
بانک پاسارگاد