3:22:41 - جمعه 10 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری کارگاه مراقبت از زخم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق
دوره آموزشی کارگاه مراقبت از زخم با حضور ۴۰ نفر در سالن شهید مطهری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق برگزار شد.
برگزاری کارگاه مراقبت از زخم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نراق، به همت گروه پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق دوره آموزشی کارگاه مراقبت از زخم با حضور ۴۰ نفر در سالن شهید مطهری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق برگزار شد.

مدیر گروه پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق در گفتگو با آنا درباره نحوه برگزاری کارگاه آموزشی مراقبت از زخم بیان کرد: کارگاه آموزشی مراقبت از زخم در دو روز به مدت ۱۲ ساعت و با حضور ۳۰ نفر از دانشجویان واحد و ۱۰ نفر از پرسنل بیمارستانهای دلیجان و خمین در واحد نراق برگزار شد.

خبر جدید  همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات با شرکت هسکو اراک

رؤیا بخشی افزود: موضوع کارگاه مراقبت از زخم، فیزیولوژی پوست، فیزیولوژی ترمیم، انواع زخمها، سوختگیها، زخمهای عروقی، فشاری، زخم پای دیابتی، انواع پانسمانها از جمله پانسمان نوین برای زخمهای متفاوت بود که با نمایش اسلاید، فیلم و سخنرانی آموزشها و مهارتهای لازم با ارائه و سخنرانی محمد صادقی کارشناس ارشد پرستاری و درمانگر زخم به انجام رسید.

خبر جدید  آزمون شفاهی جامع دکتری با حضور 17 دانشجو برگزار شد

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق خاطرنشان کرد: با مذاکارتی که با مرتضی قاسمی سرپرست معاونت علوم پزشکی واحد اراک انجام شد، مقرر شد که گواهینامه معتبر از سوی دانشگاه علوم پزشکی واحد اراک برای شرکتکنندگان این دوره آموزشی صادر شود.

انتهای پیام/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

خبر جدید  حضور گسترده دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در راهپیمایی روز قدس
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد