9:36:59 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جشنواره قرآن و عترت در دانشکده علوم قرآنی خمین
گروه فعالیت‌های قرآنی: شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت در دو بخش کتبی و شفاهی در دانشکده علوم قرآنی خمین برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، بخش شفاهی شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت امروز، ۱۶بهمن در دانشکده علوم قرآنی خمین برگزار می‌شود.مصطفی ابراهیمی، کارشناس فرهنگی دانشکده علوم قرآنی خمین، در این باره […]
برگزاری جشنواره قرآن و عترت در دانشکده علوم قرآنی خمین

گروه فعالیت‌های قرآنی: شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت در دو بخش کتبی و شفاهی در دانشکده علوم قرآنی خمین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، بخش شفاهی شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت امروز، ۱۶بهمن در دانشکده علوم قرآنی خمین برگزار می‌شود.
مصطفی ابراهیمی، کارشناس فرهنگی دانشکده علوم قرآنی خمین، در این باره گفت: شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت امروز، ۱۶بهمن در دانشکده علوم قرآنی خمین با حضور ۹۰ داوطلب ویژه دانشجویان، خانواده کارکنان، کارکنان و اساتید برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت در بخش کتبی(معارف) شامل رشته‌های احکام، آشنایی با سیره معصومین(ع)، آشنایی با احادیث و اخلاق،  ۷ اسفندماه با حضور ۶۶ نفر و بخش شفاهی شامل رشته‌های حفظ یک جزء تا حفظ کل، اذان، دعا و مناجات خوانی، قرائت ترتیل و تحقیق امروز، ۱۶بهمن با حضور ۲۴ شرکت کننده برگزار می‌شود.

خبر جدید  حوزه هیچگاه سکولار نبوده و نخواهد بود/نباید خواسته به حق طلاب منحرف شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد