19:12:19 - یکشنبه 14 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه های هفته جوان استان مرکزی
این روزها پلدختر نمادی از مقاومت و مهربانی ملت ایران است.
برنامه های هفته جوان استان مرکزی

برنامه های هفته جوان استان مرکزیبه گزارشخبرگزاری صداوسیمامرکز اراک؛معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری هفته جوان گفت: ۲۵۰ برنامه در هفته جوان برگزار میشود که تمامی برنامههای این هفته با رویکرد کمک به مناطق سیلزده برگزار خواهد شد.

امیدی افزود: در این هفته برنامههای متنوعی ازجمله تجلیل از جوانان برتر ، غبارروبی گلزارشهداء دیدار با ائمه جمعه ،برگزاری کارگاههای مختلف ،تشکیل ایستگاههای جمعآوری کمکهای مردمی ، برگزاری جشن گلریزان ، برگزاری همایش پیادهروی ،مسابقه کتابخوانی و… از مهمترین برنامههای این هفته است.

خبر جدید  تعیین عرصه و حریم محوطه‌ های تاریخی از اولویت های میراث فرهنگی است

وی با تأکید بر اینکه کل برنامههای هفته جوان امسال تبدیل به برنامههای کمک به استانهای سیلزده خواهد شد، افزود: پس از بروز سیل در استان لرستان و تعین استان مرکزی بهعنوان استان معین ،کلیه سمنها و هیئتهای ورزشی استان مرکزی بسیج شدند و نسبت به تشکیل پایگاههای جمعآوری کمکهای مردمی اقدام نمودند و تاکنون طی ۵مرحله این اقلام به مناطق سیلزده استان لرستان ارسالشده است.

خبر جدید  آغاز طرح تمدید کارت اتباع خارجی در استان مرکزی

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: با توجه به چشماندازی که وزارت ورزش و جوانان برای ما تعریف کرده تا سال ۱۴۰۰ میبایست به ۷۰ سمن در استان برسیم که با برنامههای پیشبینیشده به این هدف دست خواهیم یافت.

امیدی تصریح کرد: استان مرکزی با ۱۳۵/۷۱ درصد تحقق هدفگذاری، پس از استانهای اردبیل، زنجان، سمنان و اصفهان در رتبه پنجم کشور در ارزیابی عملکرد و رتبهبندی ادارات کل استانی وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت.

خبر جدید  آمادگی دستگاه های خدمات رسان استان برای مقابله با سیلاب

با توجه به جایگاه ویژه جوانان در توسعه همه جانبه کشور وبرای ایجاد نگاه ویژه به جوان بر اساس مصوبه شورای عالی جوانان ۲۸ فروردین ماه، همزمان با روز میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام تا سوم اردیبهشت ماه سالجاری به عنوان هفته جوان تعیین شده است.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد