13:36:07 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه محوری برای شکوفایی ظرفیت های اقتصادی ساوه
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک از شهروندان خواست تا حین استفاده از شوینده ها در ایام خانه تکانی نکات لازم را رعایت کنند.
برنامه محوری برای شکوفایی ظرفیت های اقتصادی ساوه

برنامه محوری برای شکوفایی ظرفیت های اقتصادی ساوهبه گزارشخبرگزاری صداوسیمامرکز اراک؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ساوه گفت: قابلیت های بالای اقتصادی و سرمایه گذاری ساوه باید به درستی بهره گیری شود و دستگاه های اجرایی در حوزه ایجاد اشتغال پایدار به ویژه در مناطق روستایی باید اهتمام جدی داشته باشند.

فرخی افزود:برنامه محوری و تلاش مضاعف برای تبدیل فرصت های بالقوه ساوه به قابلیت های اشتغالزا و اقتصادی موضوعی است که باید توسط همه دستگاه های اجرایی این شهرستان با جدیت دنبال شده و خدمات کیفی برای سرمایه گذاران و کارآفرینان در اولویت امور قرار داده شود.

خبر جدید  سر ریز شدن سد الغدیر

وی با اشاره به اینکه حمایت از سرمایهگذاری و ایجاد اشتغال در مناطق محروم و روستایی سیاست دولت تدبیر و امید است، اضافه کرد:قابلیت های متنوع در روستاها برای مقاصد اقتصادی و اشتغال با تخصیص اعتبار لازم از محل صندوق توسعه ملی اشتغال پایداربه بهترین شکل بارور شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: اعتبار لازم مجموع ۵۸ طرح مصوب اشتغال روستایی ساوه در حوزه صنایع و معادن به عنوان طرحهای با سرمایهگذاری متوسط جذب نشده و به سرانجام نرسیده است.

فرخی افزود: دستگاه های اجرایی با تعامل بین بخشی و ظرفیت شناسی دقیق و شفاف، متقاضیان و منابع موجود اشتغال روستایی را با همکاری سیستم بانکی هدایت کنند.

خبر جدید  ثبت 857 اثر ملی استان مرکزی در چهل سالگی

میرزایی، فرماندار ساوه نیز در این نشست گفت: اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر گامی بزرگ در توسعه شهرستان است و نظارت بیشتر بر اعطای تسهیلات اشتغالزایی و جذب حداکثری و روان سازی آن در شهرستان نقش بسزایی در رونق اقتصادی و رفع مشکل بیکاری جوانان خواهد داشت.

حمایت تسهیلاتی از طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایر استان مرکزی منجر به اشتغال ۲ هزار و ۱۰۹ نفر شده است.

طرح اشتغال روستایی و عشایری از طرح های موفق دولت تدبیر و امید است که نقش موثری در توسعه روستاها، جلوگیری از مهاجرت جمعیت جوان روستایی و مقابله با پدیده حاشیه نشینی دارد و از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون طرحی با این قدرت در مناطق روستایی اجرا نشده است.

خبر جدید  شکرانه ای برای آغاز بندگی+ عکس

توسعه و رونق تولید و استفاده از توانمندیها و کالاهای داخلی سیاست کلان کشور است و باید سعی شود تا مسیر آن هموار و مسایل و مشکلات پیش پای آن را برداشته شود و در این میان نقش موثر بانک ها بسیار تاثیرگذار است


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد