11:59:40 - سه‌شنبه 21 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه‌های بزرگداشت سوم خرداد در استان مرکزی مردمی برگزار شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با بیان اینکه برنامه‌های بزرگداشت سوم خرداد در استان مرکزی باید مردمی برگزار شود گفت: سوم خرداد یادآور استقامت و تجلی اراده ملت ایران است.
برنامه‌های بزرگداشت سوم خرداد در استان مرکزی مردمی برگزار شود

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بهروز اکرمی عصر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با اشاره به سخن امام خمینی(ره) مبنیبر این که خرمشهر را خدا آزاد کرد، اظهار داشت: در تمام روزهای پیروزی باید این سخن را مدنظر قرار داد زیرا در اعتقادات ما مسلمانان، تمامی کارها را خداوند متعال انجام داده و ما فقط وسیاه هستیم.

وی افزود: در همه کشورها حتی در آنهایی که ارزشهای دینی، اهمیت چندانی ندارد، به کسانی که برای سرزمین و کشورشان جان خود را فدا کردهاند، نگاه ویژه و قابل احترامی دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: هدف از برگزاری بزرگداشت سوم خرداد، هفته دفاع مقدس و سالگردهای مشابه، یادآوری این ایام است، مقام معظم رهبری نیز بر فراموش نکردن چنین وقایعی بهویژه از سوی مدیران و مسئولان کشور بسیار تأکید دارند زیرا این ابتداییترین حق شهدا بر گردن آحاد مردم بوده که باید به شایستگی ادا شود.

خبر جدید  جزئیات مشوق‌های دولت در راستای افزایش تولید از زبان معاون وزیر کشور

اکرمی بیان کرد: باید بزرگداشت یاد و نام شهدا و عملیاتی کردن دیدگاه و روش شهدا در جامعه انجام شود، همچنین این کار باید امری همیشگی باشد زیرا جامعه همواره به انسانهای ارزشمند نیازمند ابوده و سوم خرداد فرصتی برای پرداختن به چنین ارزشهایی است.

وی عنوان کرد: قبل از داشتن دستورالعمل اجرایی برای سوم خرداد باید دستورالعملی وجدانی وجود داشته باشد، نباید برای گرامیداشت این روز از کسی دعوت شود بلکه هر انسان باوجدانی باید خود به فکر انجام فعالیتی برای زنده نگهداشتن یاد و خاطره آن ایام، باشد.

خبر جدید  ۱۰۰ زمین فوتبال در روستاهای پرجمعیت استان مرکزی احداث می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: برهمین اساس باید با تمام توان در راستای گرامیداشت و جاودانسازی این حماسه در سراسر کشور و همچنین استان مرکزی تلاش شود.

اکرمی با اشاره به اهمیت عملیات بیتالمقدس گفت: عملیات بیتالمقدسنقطه عطف و یکی از بزرگترین ومهترینعملیات دوران دفاع مقدس بود که جریان جنگ را تغییر داد و باعث تقویت روحیه پیروزی در رزمندگان شد واین عملیات به سبب ویژگیهایی از جمله وحدت و تعاملی که بین نیروها بود، ایمان و اعتقاد قوی رزمندگان و رهبری حضرت امام خمینی منجر به پیروزی ملت ایران شد.

خبر جدید  استان مرکزی بیشترین شهید حوزه رسانه را تقدیم انقلاب کرده است

وی افزود: یکی از مهمترین اقدامات در راستای بزرگداشت حماسه سوم خرداد برگزاری یادمان شهدا است تا با انجام این کار یاد و خاطره رشادتهای رزمندگان برای همیشه در اذهان مردم و بالاخص قشر جوان باقی بماند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزیبر آشنایی هر چه بیشتر نسل جوان با فرهنگ دفاع مقدس و رشادت رزمندگان در طول هشت سال جنگ تحمیلی تاکید کرد و گفت: آشنایی با فرهنگ دفاع مقدس دسیسه دشمنان نظام را نقش بر آب میکند.

انتهای پیام/ ت


منبع :: برنامه‌های بزرگداشت سوم خرداد در استان مرکزی مردمی برگزار شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد