9:33:58 - دوشنبه 29 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخی مدارس استان مرکزی تعطیل شد
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: به دلیل سرمای هوا و یخ‌زدگی خیابان‌ها برخی مدارس در استان مرکزی امروز دوشنبه تعطیل است. به گزارش ایلنا، یوسفی با اعلام این خبر اظهار داشت: به دلیل برودت هوا و یخ‌زدگی خیابان‌ها برخی مدارس در استان مرکزی امروز دوشنبه تعطیل است .    یوسفی افزود: […]
برخی مدارس استان مرکزی تعطیل شد

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: به دلیل سرمای هوا و یخ‌زدگی خیابان‌ها برخی مدارس در استان مرکزی امروز دوشنبه تعطیل است.

به گزارش ایلنا، یوسفی با اعلام این خبر اظهار داشت: به دلیل برودت هوا و یخ‌زدگی خیابان‌ها برخی مدارس در استان مرکزی امروز دوشنبه تعطیل است . 
 
یوسفی افزود: به دلیل سرمای هوا، کولاک و یخبندان جاده‌ها و معابر وضعیت فعالیت مدارس سراسر استان مرکزی در روز دوشنبه نهم بهمن ماه، به شرح زیر اعلام می‌شود:
 
فعالیت مراکز پیش دبستانی و مدارس‌تمامی دوره‌های تحصیلی و در نوبت‌صبح شهرستان‌های فراهان، تفرش، خمین، خنداب، کمیجان، دلیجان، سربند و نوبران با تاخیر و در ساعت ۹:۳۰ دقیقه آغاز می‌شود.
 
 فعالیت مراکز پیش دبستانی و تمامی مدارس نواحی یک و دو اراک در همه دوره‌های تحصیلی در شهر و روستا با ۲ ساعت تاخیر(نسبت به آغاز کار واحد آموزشی) اعلام می‌شود.
 
فعالیت مراکز پیش دبستانی و تمامی دوره‌های تحصیلی شهر و روستا در محلات در نوبت صبح و با ۱ ساعت تاخیر (نسبت به آغاز کار واحد آموزشی) اعلام می‌شود .

خبر جدید  تجلیل از دانش آموزان برتر علمی شهرستان دلیجان

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد