11:25:12 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بدهی‌های بیمه سلامت استان مرکزی به دانشگاه‌های علوم پزشکی تا پایان آبان‌ماه ۹۷ تسویه شد
مدیرکل بیمه سلامت استان مرکزی گفت: بدهی بیمه سلامت به دانشگاه‌های علوم پزشکی در سال‌های گذشته به طور کامل پرداخت شده و سال ۹۷ را هم علی‌الحساب تا آبان‌ماه را پرداخت کرده‌ایم.
بدهی‌های بیمه سلامت استان مرکزی به دانشگاه‌های علوم پزشکی تا پایان آبان‌ماه ۹۷ تسویه شد

محمدرضا جیریایی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک با اشاره به میزان بدهی بیمه سلامت استان مرکزی به دانشگاههای علوم پزشکی و بیمارستانهای استان اظهار داشت: بدهی بیمه سلامت به دانشگاههای علوم پزشکی در سالهای گذشته به طور کامل پرداخت شد و سال ۹۷ را هم علیالحساب تا آبان ماه را پرداخت کردهایم.

خبر جدید  گزارش تسنیم از تجمع کارگران آذرآب/ حقوق کارگران دوماه معوق شد

وی افزود: میتوان گفت از بابت پرداختی به موسسات بهویژه دانشگاه علوم پزشکی به روز هستیم و مبالغی که به دانشگاههای علوم پزشکی بهویژه اراک پرداخت کردهایم تاکنون ۵۶ میلیارد و ۱۱۶ میلیون تومان بوده که ۷۰ درصد آبانماه هم پرداخت شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان مرکزی تصریح کرد: برای بدهی باقیمانده هم هنوز اسناد بسته نشده که میزان بدهی مشخص شود و اسناد با تاخیر به اداره کل بیمه سلامت ارسال میشود.

جیریایی بیان کرد: میزان پرداختی به دانشگاه علوم پزشکی ساوه هم ۹ میلیارد و ۸۶۶ میلیون تومان بوده که میتوان گفت حتی برای ساوه علیالحساب دیماه هم پرداخت شده است.

خبر جدید  معاون وزیر راه: طرح ۵۸ متری ‌اراک بعد از بازنگری به شورای عالی شهرسازی کشور عودت می‌شود

وی ادامه داد: پرداختی به دانشکده علوم پزشکی خمین هم ۵ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان بوده که علیالحساب دیماه هم به آنها پرداخت شده است.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد