23:06:03 - چهارشنبه 24 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بدمصرفی آب در کشور باید مورد توجه قرار بگیرد/تبدیل مشکل کم‌آبی به مسئولیت مشترک جامعه
به گزارش ایلنا، رضا اردکانیان امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان‌مرکزی افزود: نیروی انسانی متخصص و کاردان به‌عنوان ظرفیتی ارزشمند، ایران اسلامی را به‌عنوان یکی از کشورهای پیشرو قرار داده است. وی ادامه داد: ۲۰۰ شخصیت علمی و دانشگاهی در نقاط مختلف کشور شناسایی شده که دهم اسفندماه امسال نخستین اجلاس وزارت نیرو […]
بدمصرفی آب در کشور باید مورد توجه قرار بگیرد/تبدیل مشکل کم‌آبی به مسئولیت مشترک جامعه

به گزارش ایلنا، رضا اردکانیان امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان‌مرکزی افزود: نیروی انسانی متخصص و کاردان به‌عنوان ظرفیتی ارزشمند، ایران اسلامی را به‌عنوان یکی از کشورهای پیشرو قرار داده است.

وی ادامه داد: ۲۰۰ شخصیت علمی و دانشگاهی در نقاط مختلف کشور شناسایی شده که دهم اسفندماه امسال نخستین اجلاس وزارت نیرو با حضور این افراد برگزار می‌شود.

وزیر نیرو افزود: سرفصل‌ها و مشکلات مختلف این وزارتخانه به‌صورت کارشناسی و اصولی فهرست‌بندی شده که در اجلاس اسفندماه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

خبر جدید  تشکیل کمیته اضطرار برای آلودگی هوای اراک

وی اظهار کرد: نخبگان و متخصصان شناسایی شده به‌عنوان گروه‌های معین، وزارت نیرو را در هر دو بخش آب و برق پشتیبانی می‌کنند.

اردکانیان افزود: طرح توسعه کشور بر اساس آمایش سرزمینی تدوین نشده که این مهم یکی از دلایل اصلی هدر رفت انرژی به خصوص کاهش منابع آبی کشور است.

وی افزود: استقرار نامناسب صنایع و عدم توجه جدی به الگوی تغییر کشت، منابع آبی کشور را تهدید می‌کند.

خبر جدید  90کودک ایتام و محسنین دلیجانی دارای حامی شدند

اردکانیان گفت: مشکل کم آبی کشور باید به یک دغدغه واحد برای آحاد جامعه و دستگاه‌های مختلف تبدیل و حل این مشکل باید به مسئولیتی مشترک تبدیل شود.

وی افزود: در چهارماه نخست سال آبی ۹۶- ۹۷ کمترین میزان بارش نزولات آسمانی در ۴۷ سال گذشته تجربه شده که این مهم مسئولیت وزارت نیرو و اقشار مختلف جامعه را سنگین‌تر می‌کند.

وزیر نیرو اضافه کرد: کاهش منابع آبی کشور اگرچه به یک دغدغه اصلی در کشور تبدیل شده اما فرصتی را ایجاد کرده تا در یک مفاهمه ملی، درد مزمن بدمصرفی در کشور مورد توجه قرار گیرد.

خبر جدید  هنرمندان افسران جبهه مقابله با جنگ نرم دشمن هستند

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک نیز گفت: راه‌اندازی بنیادهای مطالعاتی و پژوهشی در حوزه آب و برق نیاز امروز جامعه است.

آیت الله قربان‌علی دری نجف‌آبادی افزود: در برنامه ششم توسعه نگاه ویژه‌ای به این امر شده که در صورت عملیاتی شدن مشکلات به شکل چشمگیری کاهش می‌یابد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد