12:30:05 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بخش دیالیز بیمارستان فرمهین به بهره برداری رسید
چهار طرح درمانی و اقتصادی شهرستان فراهان با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مدیران استانی و محلی به بهره برداری رسید.  به گزارش برنا از اراک ، این طرح ها شامل پانسیون پزشکان فرمهین، بخش دیالیز بیمارستان فراهان، یک کارگاه تولیدی کفش روستایی و مرکز رشد کارآفرینی روستای مجد آباد کهنه است. پانسیون پزشکان […]
بخش دیالیز بیمارستان فرمهین به بهره برداری رسید

چهار طرح درمانی و اقتصادی شهرستان فراهان با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مدیران استانی و محلی به بهره برداری رسید.

 به گزارش برنا از اراک ، این طرح ها شامل پانسیون پزشکان فرمهین، بخش دیالیز بیمارستان فراهان، یک کارگاه تولیدی کفش روستایی و مرکز رشد کارآفرینی روستای مجد آباد کهنه است.
پانسیون پزشکان فرمهین در فضایی به وسعت‌ یک هزار و ۲۹۲ متر مربع در ۱۲ واحد ۸۰ متری با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید. 
کارگاه کفش دوزی روستای مجد آباد کهنه در زمینی به وسعت یک هزار متر مربع با زیربنای ۲۶۰ متر مربع از محل اعتبارات بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید که با افتتاح این طرح زمینه اشتغال ۱۰ نفر در این روستا فراهم شد.
مرکز رشد دانشگاه پیام نور فراهان نیز در زمینی به ۱۶ هکتار با زیربنای یکهزار و ۳۰۰ متر مربع ایجاد شده است.
ساختمان این مرکز توسط یک خیر اهدا و برای تجهیزات اولیه آن ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات دانشگاه پیام نور هزینه شده است.
با افتتاح این مرکز زمینه اشتغال ۶ نفر فراهم شده و در آینده نزدیک فرصت های شغلی این مرکز به ۲۰ نفر افزایش می یابد.
در سفر استاندار مرکزی به شهرستان فراهان همچنین عملیات اجرایی ناحیه صنعتی خنجین و ساختمان اداری بیمارستان فرهنگ خسروانی نیز آغاز شد.
عملیات اجرایی ناحیه صنعتی خنجین در فصایی به وسعت ۳۰ هکتار و با وسعت زمین صنعتی ۱۸ هکتار و پیش بینی ۷۲۰ فرصت شغلی آغاز شده است و پیش بینی می شود با آماده سازی زیرساخت ها، واگذاری زمین در این ناحیه صنعتی نیمه دوم سال آینده به متقاضیان صورت گیرد.
ساختمان اداری بیمارستان فرهنگ خسروانی نیز توسط یک خیر در زمینی به وسعت ۱۵۰ متر مربع آغاز شد‌.
هزینه ساخت این ساختمان حدود ۲ میلیارد ریال برآورد شده و پیش بینی می شود که عملیات ساخت و تجهیز آن تا خردادماه سال آتی به طول انجامد.
بخش همودیالیز بیمارستان فرهنگ خسروانی فراهان نیز در زمینی به وسعت ۲۰۰ متر مربع توسط یک خیر با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ایجاد و تجهیزات آن با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال توسط دانشگاه علوم پزشکی اراک تامین شده است.
بخش همودیالیز این بیمارستان ظرفیت چهار دستگاه را دارد و اکنون سه دستگاه در این بخش فعال است.
استاندار مرکزی در بدو ورود به بخش خنجین از توابع شهرستان فراهان در گلزار شهدای این خطه حاضر شد و به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

خبر جدید  تدوین کتاب نقش ورزشکاران و جوانان استان مرکزی در دفاع مقدس

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد