2:20:28 - چهارشنبه 3 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بخشی از خسارات سیلاب اخیر ناشی از سوء مدیریت های گذشته است
اراک- نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از خسارات سیلاب اخیر ناشی از سوء مدیریت های گذشته بوده و به نظر می رسد مجلس از بعد نظارتی بایستی در این موضوع وارد شود.
بخشی از خسارات سیلاب اخیر ناشی از سوء مدیریت های گذشته است

به گزارش خبرنگار مهر، علی ابراهیمی عصر سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان مرکزی که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در اراک برگزار شد، اظهار داشت: خسارت‌های وارد شده ناشی از سیل به مردم به نحوی نیست که تأمین آن از عهده دولت برآید، حتی دولت نمی‌تواند بخش کمی از خسارت را تأمین و جبران کند.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی افزود: با قول و وعده‌ها، مردم امیدوار می‌شوند و چون مراجعه می‌کنند و چیزی حاصل نمی‌شود، در نهایت بدبینی ایجاد می‌شود.

خبر جدید  یکهزار بسته غذایی از استان مرکزی به مناطق سیل زده گلستان ارسال شد

ابراهیمی ادامه داد: پیشنهاد می‌دهم موضوع در صورت موافقت رئیس مجلس و با اذن مقام معظم رهبری، بخشی از این خسارت‌ها از محل صندوق توسعه ملی تأمین شود.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حوادث اخیر تجربه‌ای شد بر تصمیمات اشتباهی که گذشتگان گرفته اند و برخی سو مدیریت‌ها که هم اکنون اعمال می‌شود.

ابراهیمی با اشاره به اینکه در اتفاقاتی که در سیلاب اخیر در برخی استان‌ها رخ داده ابهاماتی وجود دارد، بیان داشت: اقدام عوامل مدیریتی در دست اندازی به طبیعت در گذشته و سو مدیریت در موضوع بحران باعث شده که این آسیب‌ها و خسارت‌ها بیشتر از آنچه طبیعی است ایجاد شود.

خبر جدید  بخش میانی پروژه آزادراهی شمال به جنوب سال ۹۸ بهره برداری می شود

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است که از سوی رئیس مجلس به عنوان بعد نظارتی در مجلس شورای اسلامی با تشکیل یک تیم متخصص نسبت به این مسائل رسیدگی شود.

وی ادامه داد: نمی‌توانیم باور کنیم طی سال‌های گذشته همه ساخت و سازها در حریم رودخانه‌ها بدون مجوز صورت گرفته، لذا کسانی که مجوز دادند، کسانی که اقدام به ساخت و ساز کردند و کسانی که برخورد نکردند باید شناسایی شوند.

خبر جدید  هیچ بودجه ای برای جبران خسارات ناشی ازسیل به استان مرکزی تزریق نشده است

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه در کشور وقتی مسئولیت‌ها تمام می‌شود خیلی شاهد برخوردی نیستیم. توسط مجلس در این زمینه باید تمهیدات لازم اندیشیده شود و قطعا نمایندگان هم حمایت خود را اعلام می‌کنند.

کد خبر ۴۵۸۰۶۴۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد