2:51:49 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بالندگی نظام اسلامی مرهون بصیرت و انسجام ملت ایران است
اراک – ایرنا – مشاور فرهنگی رسانه ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بالندگی نظام اسلامی مرهون بصیرت و انسجام ملت ایران است که پشت دشمنان را به لرزه می آورد.
بالندگی نظام اسلامی مرهون بصیرت و انسجام ملت ایران است

سردار «حمیدرضا مقدم فر» در آیین بزرگداشت سالروز حماسه نهم دی ماه روز یکشنبه در مصلی بیت المقدس اراک افزود: دشمنان نظام اسلامی به دلیل ظرفیت مردمی بالا همواره کوشیده اند با بحران سازی و فتنه به پاکنند اما نقشه عملیاتی آنان هر بار محکوم به شکست شده که ماجرای سال ۸۸ از بزرگترین دسیسه های دشمن بود.
وی توضیح داد: دشمن شناسی و بصیرت فصل مهمی است که همه باید به آن توجه کنند و در شرایطی که دشمن همواره با ظرفیت های جاسوسی و اطلاعاتی، ابزار تبلیغی و طراحی توطئه می کوشد به نظام اسلامی ضربه بزند، این دسیسه ها را در نطفه خفه کنند.
مشاور فرهنگی رسانه ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد:۹ دی حماسه ای جاودان و ماندگار است چرا که لبیک جانانه و آگاهانه مردم به ولایت فقیه و نظام اسلامیشان بود.
سردار مقدم فر افزود: دشمنان ایران اسلامی با گمان اینکه نسل و سلایق مردم تغییر کرده به دنبال اهداف شوم خود هستند و هوشیاری مستمر در برابر توطئه های بدخواهان داخلی و خارجی نظام امری ضروری است.
وی ادامه داد: حماسه ۹ دی نماد و ماهیت اصلی نظام اسلامی ، مردمی بودن و قدرت نظام در مقابله با توطئه دشمنان است.
مشاور فرهنگی رسانه ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با یاد آوری سخنرانی بصیرت افزایی رهبر معظم انقلاب در سال ۸۸ گفت: مردم ایران اسلامی به صورت خودجوش و با شعارهای خدامحورانه به میدان آمدند و از انقلاب اسلامی حمایت کردند.
سردار مقدم فر خاطرنشان کرد: این بار دشمنان هجمه سنگین تحریم و فشار اقتصادی را در کنار همه بدخواهی های خود به کار گرفته اند و رهبر معظم انقلاب هشدارهای لازم را ارایه فرموده اند و مردم و مسئولان وظیفه دارند در برابر این توطئه ها و نقشه ها هوشیار باشند.
وی یادآور شد: نیرنگ دشمن در جلوگیری از شکل گیری اقتصاد مقاومتی است و با جنگ روانی می کوشد امید و نشاط جامعه را کمرنگ کند و ملت هووشیار ایران این بار نیز دشمنان را شکست خواهند داد.
مشاور فرهنگی رسانه ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: به گفته آمریکایی ها اکنون انقلاب اسلامی ۴۰ ساله شده و امکان تغییر نظام در کشور وجود ندارد و بر این اساس تغییر در رفتار جمهوری اسلامی را در دستور کار خود قرار داده اند اما غافل از آن هستند که ملت پای انقلاب و آرمان های آن محکم ایستاده است.
سردار مقدم فرد گفت: مردم ایران اسلامی برای مقابله با توطئه ها دشمنان باید مراقب نفوذی ها و افرادی که فکر غربی دارند، باشند.
وی بیان کرد: جمهوری اسلامی در حوزه های مختلف نانو، ماهواره، موشک و بیوتکنولوژی با وجود فشارهای دشمنان در اوج قدرت است و تحریم و فشار نه تنها سدی در برابر پیشرفت کشور نیست بلکه موتور محرکی برای توسعه است.
در پایان این آیین قطع نامه ۹ دی ماه قرائت و با تکبیر حاضران تایید شد.
۱۹۵۵/ ۶۰۱۳/

خبر جدید  مديريت شركت ايرالكو به تعهدات عمل نكند، ضرب‌الاجل خواهیم داد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد