3:14:22 - چهارشنبه 20 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازی‌های بومی و محلی در بیش از ۲۲۳ روستای استان مرکزی برگزار می‌شود
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: ۱۲ شهرستان استان در جام نوروز ۹۸ فعال بوده و تا کنون ۲۲۳ روستا میزبانی مسابقات مختلف را اعلام کرده‌اند.
بازی‌های بومی و محلی در بیش از ۲۲۳ روستای استان مرکزی برگزار می‌شود

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، عابد حقدادی عصر امروز در جمع اصحاب رسانه با اشاره به برگزاری مسابقات جام نوروز ۹۸ در استان مرکزی اظهار داشت: امسال سعی کردهایم با شدت و قوت بیشتری در سطح استان مسابقات جام نوروز را با محوریت سلامت، توسعه و نشاط اجتماعی، استعدادیابی و نخبهیابی ورزشی برگزار کنیم.

وی افزود: ۱۲ شهرستان استان در جام فعال بوده و تا کنون ۲۲۳ روستا میزبانی مسابقات مختلف را اعلام کردهاند، در جام نوروزی ۹۸ مسابقات فوتسال، والیبال، بازیهای بومی و محلی، طنابکشی و غیره در روستاها و به صورت رسمی برگزار میشود.

خبر جدید  استان مرکزی ظرفیت تبدیل به قطب خودروسازی کشور را دارد

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی تصریح کرد: تعدادی جشنواره فرهنگی و ورزشی و همایش پیادهروی در راستای توسعه بازیهای بومی و محلی و پیادهرویی خانوادگی هم در این ایام انجام میشود.

حقدادی بیان کرد: تجهیز ۱۰۳ خانه روستایی در دو بخش بانوان و آقایان در روستاهای کمتر برخوردار و کمتر توسعه یافته یکی از اقدامات بسیار خوب اداره کل ورزش و جوانان در سال ۹۷ است.

وی عنوان کرد: اجرای طرح سنجش قامت زنان روستایی، برگزاری المپیاد ورزش روستایی، برگزاری بازیهای بومی و محلی، برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی دا از اقدامات اداره کل در روستاها بهویژه در روستاهای کمتر توسعه یافته است.

خبر جدید  عملیات برف‌روبی و پاک‌سازی معابر شهرستان اراک آغاز شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی خاطرنشان کرد: ورزشکاران سازمان یافته استان در مقایسه با سال گذشته رشد چشمگیری داشتند که امیدواریم در سال ۹۸ هم این روند ادامه داشته باشد.

حقدادی تصریح کرد: ساخت ۱۰ زمین چمن مصنوعی در دستور اداره کل ورزش و جوانان استان قرار دارد که تا کنون دو مورد از آنها افتتاح شده و پیمانکاران هشت زمین دیگر نیز مشخص شده است.

خبر جدید  نرخ باسوادی در استان مرکزی ۹۶.۵ درصد است

وی با اشاره به تفاهمنامه استاندار مرکزی با وزیر ورزش و جوانان گفت: براساس این تفاهم نامه قرار است استانداری مرکزی زیرساختها و روشنایی ۱۰۰ زمین مینی فوتبال در روستاهای پرجمعیت را تهیه و با اعتبار وزارت ورزش و جوانان زمینهای چمن ساخته شود.

مدیرکل ورزش و جوانان اضافه کرد: حداقل زمان مورد نیاز برای ساخت ۱۰۰ زمین مینی فوتبال در استان ۲ سال است.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد