به گزارش برنا از اراک ، بهروز اکرمی در دیدار با پرسنل و فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان ساوه، اظهار داشت: وجود امنیت مناسب در کشورمان مرهون تلاش و هوشیاری همه نیروهای خدوم از جمله نیروی انتظامی به عنوان سربازان جان بر کف ولایت و خادمان دلسوز مردم است.

وی افزود: پرسنل نیروی انتظامی با توجه به جایگاه ویژه ای که در تامین امنیت داخلی کشور دارند و با هموطنان ارتباط مستمر و مستقیم ایجاد می کنند، افرادی کاردان و به نوعی جامعه شناس هستند که در چارچوب قوانین به انجام وظایف می پردازند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی گفت: وظایف نیروی انتظامی بسیار پیچیده است و تجربه نشان داده که این نیروهای فداکار در شرایطی که لازم بوده با سربلندی ایفای نقش کرده اند و با کارنامه ای درخشان به امید مردم و مسئولان تبدیل شده اند.

اکرمی اظهار کرد: امنیت در واقع نعمتی الهی و زیرساخت اصلی برای پیشرفتهای علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در هر جامعه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در سفر به این شهرستان با امام جمعه ساوه و خانواده شهید محسن اقبال نیز دیدار کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در دیدار با خانواده شهید اقبال افزود: سرکشی از خانواده شهدا و قدردانی از زحمات و رشادتهای آنان وظیفه همگانی است.

اکرمی ادامه داد: خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان چشم و چراغ ملت هستند و با نثار جان خود آسایش و امنیت را برای مردم به ارمغان آوردند.