19:51:32 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد مشاغل زودبازده مهم‌ترین برنامه‌ کمیته امداد امام خمینی
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی گفت: ایجاد مشاغل زودبازده و پایدار از مهم‌ترین برنامه‌های حوزه اشتغال این نهاد است.
ایجاد مشاغل زودبازده مهم‌ترین برنامه‌ کمیته امداد امام خمینی

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی، قنبر موسینژاد در بازدید ازکارگاههای مرکز آموزش فنی و حرفهای امام مهدی (عج) و طرحهای آموزشی با بیان اهمیت بهرهمندی از مزایای دورههای مهارتی اظهار کرد: در دورههای مهارتی سازمان فنی و حرفهای با کمترین هزینه و بازه زمانی افراد زیر پوشش میتوانند به اشتغال دست یابند.

وی ایجاد مشاغل زودبازده و پایدار را از مهمترین برنامههای حوزه اشتغال کمیته امداد امام خمینی برشمرد و گفت: با تعامل خوب و همافزایی این نهاد و سازمان فنی و حرفهای مددجویان زیر پوشش از آموزش در مشاغل بازار محور، نو و زودبازده بهرهمند هستند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی با قدردانی از تلاشها و همکاریهای صورت گرفته از سوی مرکز آموزش فنی و حرفهای در حوزه ارائه خدمات آموزشی به افراد زیر پوششافزود: آموزشهای فنی و حرفهای پشتوانه قوی در حوزه اشتغال برای اقشار مختلف جامعه بهویژه افراد کمتوان و آسیبپذیر است.

به گزارش آنا، موسینژاد در ادامه از طرح و آموزش قارچ دکمهای که توسط هر دو سازمان(کمیته امداد امام خمینی و سازمان فنی حرفهای) که مجری این طرح خانوادهای زیر پوشش امداد بوده و پس از ۱۳۰ ساعت آموزش، در فضایی به وسعت ۳۵ مترمربع و هزینهای بالغبر ۲۵ میلیون تومان به اجرا درآمد و کارگاههای آموزش خیاطی و صنایعدستی چوبی بازدید کرد.

خبر جدید  ۱۵۵۰ مددجوی کمیته امداد استان مرکزی به عتبات عالیات اعزام شدند

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد