20:03:04 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی از منابع بانکی و کمیته امداد و ۷۰۰ مورد کاریابی برای مددجویان ایجاد شده است.
ایجاد بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان

به گزارش گروه استانهای خبرگزای آنا از کمیته امداد استان مرکزی، قنبرموسینژاد با تبریک سالروز تأسیس کمیته امدادگفت: با توجه به شرایط فعلی اقتصادی اولویت اصلی کمیته امداد در سال جاری توجه به معیشت خانوارهای زیر پوشش بوده که با همکاری خوب دولت و مجلس با وجود شرایط سخت اقتصادی خدمات کمیته امداد در همه بخشها از رشد خوبی برخوردار بود.

وی از افزوده شدن ۹ هزار خانوار به آمار مخاطبان کمیته امداد در قالب تبصره ۱۴ خبر داد و افزود: در ۱۱ ماه گذشته سال ۹۷ قریب به ۱۰۰ میلیارد تومان به عنوان کمک معیشت و مستمری به مخاطبان کمیته امداد در استان مرکزی پرداخت شده است.

خبر جدید  کمک‌های مردمی بدون وقفه به مناطق سیل‌زده اعزام می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی با اعلام این خبر که پشت نوبتیهای کمیته امداد در دریافت خدمات ضروری مانند اجاره مسکن، دریافت تسهیلات قرض الحسنه ودیعه و تعمیرات مسکن، درمان، جهیزیه و وام کارگشایی به صفر رسیده است، اظهار کرد: پرداخت اجاره مسکن بیش از هزار خانوار بهصورت ماهیانه، پرداخت ۳ میلیارد تومان منابع قرضالحسنه بهعنوان ودیعه مسکن، پرداخت کمک موردی به بیش از ۵هزار نفر و پرداخت همه هزینههای درمان و مکمل خانوارهای زیر پوشش از اقدامات انجام شده توسط این نهاد بوده است.

خبر جدید  کاهش مهاجرت از روستاها از نتایج خودکفایی خانوارهای روستایی است

موسینژاد با بیان اینکه در سال جاریتا امروز بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی از منابع بانکی و کمیته امداد و ۷۰۰ مورد نیز کاریابی برای مددجویان ایجاد شده است، تصریح کرد: فلسفه کار امداد اشتغال مددجویان زیر پوشش است که با پیگیریهای انجام شده و همکاری خوب بانکها از محل تبصره ۱۶ بودجه از ۳۷ میلیارد تومان سهمیه امداد ۳۲ میلیارد تومان جذب شده و مابقی نیز طبق توافق با بانکها مقرر شده که تا پایان اسفند به متقاضیان پرداخت شود.

وی اضافه کرد: در بخش اشتغال پایدار روستایی نیز بهدلیل دیر ابلاغ شدن منابع دستگاههای حمایتی تاکنون ۲۰درصد جذب انجام شده و امیدواریم در ۶ ماه نخست سال آینده این بخش انجام شود.

خبر جدید  تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی دانشگاه آزاد ساوه

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اقدامات فرهنگی کمیته امداد بیان کرد: بهرهمندی بیش از ۹هزار و ۶۰۰ نفر از مددجویان از آموزش مهارتهای زندگی و بصیریتافزایی، اعزام چهار هزار نفر از مددجویان به سفر زیارتی مشهد مقدس و برگزاری کار گروه آسیبهای اجتماعی درون خود امداد و پیگیری اقدامات این کار گروه از دیگر اقدامات این نهاد بوده است.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد